gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

birde kadınlara beceriksiz derler

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birde kadınlara beceriksiz derler

yani bunu herkes beceremez emeğine sağlık canım:hhh:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birde kadınlara beceriksiz derler

sagol canım önemli olan zoru basarmak degil mi* kadınlarda herzaman zoru basarır:laugh::laugh::laugh:

birde kadınlara beceriksiz derler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin bir nefes al

Derin bir nefes al

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. birde kadınlara geveze derler

birde kadınlara geveze derler

Hep kadınların çok konuştuğu söylenir. Oysa erkeklerin de onlardan kalır yanı yok. Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin de en az kadınlar kadar çok konuştuğu ortaya çıktı. ABD ve Meksika'da yapılan araştırmalar, erkeklerin de en az kadınlar kadar geveze olduğunu ortaya koyuyor. Texas Üniversitesi ile Arizona Üniversitesi araştırmacılarının, saygın bilim yayını Science dergisinde...
  3. Bilge'nin Bir Derdi Var

Bilge'nin Bir Derdi Var

Merhaba Melekler Ben bazı sebepler nedeniyle mecburi öğretmenlik yapıyorum. İlk zamanlar çok zorlansam da ve istemesem de şimdi çocuklarımı çok seviyorum... Şu anda yeni tayin olduğumuz bir yerde görev yapıyoruz. Ben de doğal olarak yeni bir okulda göreve başladım. Eski okulumda insanlar arasında problemler vardı, birbirini çekemeyen, sıkıntılar yaratan... Ondan önce de vardı... Tayin...
  4. Kadınlar Bir Meyve İse ?

Kadınlar Bir Meyve İse ?

Kadınlar Bir Meyve İse ? Dünyada her kadın benzeri bir meyvedir,fakat evlenince erkeğin yediği ayvadır. Şeftalidir ; ağızları sulandırır Karpuzdur ; kabak çıkarsa yanarsın İncirdir ; yaz kış yenir Kirazdır ; kurtluysa bulandırır Hıh kimmiş meyve Armuttur ; iyi gelmez bize Kestanedir ; kış geçene kadar sakla Greyfurttur ; suyu çıkar Hiç biri değildir, sizin fikriniz varsa acıklayın
  5. Beceriksiz ünlüler

Beceriksiz ünlüler

Ünlüler kervanında öyle isimler varki ünlü olduklarına bakmayın beceremedikleri şeyleri duyduğunuzda hayretler içinde kalıp bunlar nasıl ünlü olmuş diyeceksiniz:D Bakın ünlülerin beceremediği işler nelermiş? Başarılılar, zenginler ve birçoğumuza göre onlar 'mükemmel'ler Ama bir de madalyonun diğer yüzü var; sanılanın aksine ünlülerin birçoğu, normal bir insana ’çocuk oyuncağı’ gibi gelen bazı...

Sayfayı Paylaş