gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

birde kadınlara geveze derler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hep kadınların çok konuştuğu söylenir. Oysa erkeklerin de onlardan kalır yanı yok. Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin de en az kadınlar kadar çok konuştuğu ortaya çıktı. ABD ve Meksika'da yapılan araştırmalar, erkeklerin de en az kadınlar kadar geveze olduğunu ortaya koyuyor. Texas Üniversitesi ile Arizona Üniversitesi araştırmacılarının, saygın bilim yayını Science dergisinde yayımladıkları makalede, kadınlarla erkeklerin bir günde aşağı yukarı aynı sayıda kelime sarf ettiği belirtildi.

Araştırmaya göre kadınlar bir günde 16 bin 215 kullanırken, erkekler de 15 bin 669 kelime kullanıyor ve aradaki fark ise sadece 546 kelime. Araştırmacılara göre, "Bu kadar az kelime farkı istatistiki olarak anlam ifade etmiyor, kadınların erkeklerden daha geveze olduğu savı çürütülmüş oluyor."

Bu yeni araştırma, kadınların günde 20 bin erkeklerin ise günde yedi bin civarında kelime sarf ettiğini söyleyen erkek yanlısı sıradan klişelere de bir son vermiş gibi görünüyor.

birde kadınlara geveze derler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin bir nefes al

Derin bir nefes al

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bilge'nin Bir Derdi Var

Bilge'nin Bir Derdi Var

Merhaba Melekler Ben bazı sebepler nedeniyle mecburi öğretmenlik yapıyorum. İlk zamanlar çok zorlansam da ve istemesem de şimdi çocuklarımı çok seviyorum... Şu anda yeni tayin olduğumuz bir yerde görev yapıyoruz. Ben de doğal olarak yeni bir okulda göreve başladım. Eski okulumda insanlar arasında problemler vardı, birbirini çekemeyen, sıkıntılar yaratan... Ondan önce de vardı... Tayin...
  3. bir derdin mi var

bir derdin mi var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. birde kadınlara beceriksiz derler

birde kadınlara beceriksiz derler

5. Bir kadın''üşüyorum''derse

Bir kadın''üşüyorum''derse

Sevgili melek arkadaşlarım sizde eşinize yada sevgilinize ''üşüyorum''dediğiniz de size ne cevap veriyor bilmiyorum ama genelikle biz kadınlara verilen cevaplar aşşağıdaki güzel bir yazı da belirtilmiş.Aslında niyet başka ama anlayan erkek olsa:):) bir akdın ''üşüyorum'' dediğinde bunun cevabinin; "üstüne bir sey al..." "istersen bir taksiye binelim..." "eve...

Sayfayı Paylaş