gebe
  1. lavinyamelis

lavinyamelis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Birde türk kızları güzel değil derler

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında lavinyamelis tarafından paylaşıldı.

Birde türk kızları için çirkinler vs diyorlar arkadaşlarım. Bir tanesi youtube.com üzerinden güzel bir görsel yapmışlar ve türkiyenin en güzel ünlülerini mankenlerini bir araya toparlamışlar. İzlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mayıs 2014
  2. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
Birde türk kızları güzel değil derler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

rus kızları ruz kızları ruz kızlar kizlari 1- ruslar bakımlıdırlar türk kızları bakımsız oldukları gibi bide su üstüne çıkabilmek için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmazlar. örn: ben rahat bir kişiliğim/grunge ım/tarzım bu/hergün saç yıkanmaz sonra dökülür 2- ruslar uzun boyludurlar bizimkilerin kıçları yere yakın olduğu gibi akılları da yere yakındır. örn: ortalama türk kızı boyu...
  3. Asker kızından güzel bir yazı ...

Asker kızından güzel bir yazı ...

Neden?Neden ben bu gurbet ellerdeyim? Neden burda dogdum,burda büyüdüm? Allahim isyan etmek gibi olmasin ama dayanamiyorum. Az önce koca bayragimi ellerimle bagrima basarak,Mehmetcigin söyledigi „Zap Suyu“ Siirini dinleyerek cama dogru yürüdüm... „Vatan & Bayrak“ diyor siirde. Oysa ben Vatanimdan uzak baska ellerdeyim. Bayragim özgürce dalgalanmiyor buralarda. Yabanci...
  4. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...
  5. Güzel bir Türk kahvesi nasıl pişirilir?

Güzel bir Türk kahvesi nasıl pişirilir?

Merhaba.Ne yapsam Türk kahvem köpüklü olmuyor. Nasıl yapıyorlar böyle kahveyi köpük köpük imreniyorum.Lütfen eğer köpüklü yapabiliyorsanız kahveyi bana da öğretin nasıl yaptığınızı :(

Sayfayı Paylaş