gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Birde Yüreğim Yazacak... öLüm Senaryosunu

Konu, 'Çöplük' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Dayanamıyorum Ey Sevgili...
    Direniyorum..Ama Dayanamıyorum...

"Hep Sana Doğru koşuyorum... Başını ve sonunu bilmediğim tüm yollarımda sen varsın .. Bense bütün karanLığıma rağmen hep Sana Doğru geliyorum.." dedikçe kaçtın benden..

Oysa bu karanLık ve ürpertici yoLcuLukta tek istediğim sarıLmaktı sana doya doya...
    Sıcak bir kâLbin aynasında şımarmaktı bir nefes..
    BeLkide bir soLukLuk dinlenmekti yanı başında..
    Ya da konakLamaktı seviLdiğim sürece sıcak yüreğinde..

Aşka kapattım tüm kapıLarımı ...
    Hep Sana Doğru Koşmuyorum artık..
    Koşarken takıLan ayakLarım şimdi daha sağLam yere basıyor..
    Acı yok..
    Keder yok..
    Bir gün dönersin diye BekLemek yok..
    ÖzLemLerin Yakmıyor içimi...

Yaşamdan bir parça vicdan diLeniyorum..
    Ya adam gibi vaz geçersin nefesimi kesmekten..
    Ya da sökerim insafını yerinden ....!!

Kapattım tüm sayfaLarı,YazıLanların şahitLiğinde...
    Kimse ; ama hiç kimse , Artık Benim neden ağLadığımı ve neden öfkeLendiğimi biLmeyecek..

BiR Kendim..

Birde Yüreğim yazacak..ÖLüm Senaryosunu..

Birde Yüreğim Yazacak... öLüm Senaryosunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir ölüm

bir ölüm

-Bir Ölümm- İçimdeki asi kız isyanlarda Mazoşist duyguları kabarmıştır yine Baksana nefret kusuyor geceye Lanet ediyor her doğan güne Aynada bakıyor ağlamaktan kurumuş gözlerine Birkez daha isyan ediyor kaderine Küfrediyor gelmişine geçmişine Sarılıyor yine nikotine Bi kaç nefes çekiyor içine Sonra bi ustura alıyor titreyen eline Sürüyor düşünmeden bileklerine Akıtıyor...
  2. Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti.

Dudaktan kalbe dizisinin minik yıldızı ölümden dönünce senaryo da değişti.

Günaydın'ın haberine göre dizide Melek Bebek'i canlandıran küçük oyuncu, dizinin yeni bölümünün çekimlerinden kısa bir süre önce emekleyerek banyoya gitti. Annesinin bir anlık dalgınlığından yararlanan minik yıldız çamaşır suyu içti. Bir süre sonra fenalaşınca da apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar bebeğe müdahale ederken dizi çekimlerinin de devam etmesi gerektiğinden senaryoya...
  3. Bir Yürek Değse Yüreğime

Bir Yürek Değse Yüreğime

yürek Bir yürek değse yüreğime Duru su gibi akacak tüm renklerim Baştan başa boyayacağım saçlarının her telini Gülümseyeceğim en basit sıradan bir güne Sanki bir yürek değse yüreğime Yedi göğe doğacağım güneş olup Aydınlatacağım yüreğimdeki karanlık şiirleri Mutluluğun rengi nedir? Bir yürek değse yüreğime Kaç renge boyanırdı gözleri elleri Terkediyorum bu gece tüm inandıklarımı...
  4. Yürek Yakıcı Bir Hikâye

Yürek Yakıcı Bir Hikâye

Fakir birisi gelip evin birinden ekmek istedi Bir kız çocuğu getirip o fakire bir ekmek verdi Fakir adam, elinde bir ekmekle gelirken, o evin erkeği kendisine rastgeldi Evin erkeği çok cimri bir adamdı; "acaba, bizim evden mi verdiler?" diye düşünerek, fakire "bu ekmeği sana nereden verdiler?" diye sordu"Gel, sana ekmek veren evi göstereyim" dedi Baktı kendi...
  5. ''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

öyle bir geçer zaman ki, yeni sezon, senaryolar, yalanmış, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kısa süre önce haberini yaptığımız Öyle Bir Geçer Zaman Ki nin yeni bölümünde olacaklarla ilgili FACEBOOKTAKİ AÇIKLAMALARın doğru olmadığı açıklandı! D Yapım tarafından yapılan açıklamada, Aras Bulut İynemli adına açılan site hesaplarının sahte olduğu ve oyuncunun hiçbir...

Sayfayı Paylaş