gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar size bir deyimin anlamını yani manasını sormak istiyorum acaba Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne olabilir bilen varsa yazsın lütfen bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etkisini hemen ve kesin olarak göstermek.
    ”Verdiğin ilaç diş ağrıma bire bir geldi.”

3. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    iyi gelmek anlamında kullanılır ''şeftali suyu ile yapılacak gargaranın sonradan olma kekemeliğe birebir geleceğini söyler.”

CeMoŞ bunu beğendi.
Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı bilen varsa aranızda bana bir zahmet açıklamasını yazsın yaa
  2. Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bin Katmak deyiminin anlamı nedir ben bilmiyorum ve bilmek istediğim için merak ettiğim için size soruyorum umarım siz biliyorsunuzdur bu deyimin anlamını:S
  3. Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın lütfen!
  4. Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Aranızda Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını bieln var mı acaba varsa lütfen bana bu merak ettiğim Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını yazsın kızlar.
  5. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.

Sayfayı Paylaş