gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

Birgün bu yazıyı okumayan hiçbir bayan kalmaması dileğiyle

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.

Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.

19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacağım.

23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. Dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. Bu "el"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. Düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. Dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyeceğim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konuşacağım. Sana güleceğim. Kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim… Nasıl olur? Varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya… Hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? Ah bir konuşabilsem!

27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. Artık bir kalbim var. Kalbim atmaya başladı. Hayatım boyunca böyle atıp duracak. Sevgilerle dolduracağım kalbimi. Tıpkı anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?

2 Kasım: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. Hele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.

12 Kasım: Ah evet… Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. Aman Allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı. Bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. Belki de güzel bir şiir yazacağım. Anneciğim, orada mısın? Ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.

20 Kasım: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada olduğumu öğrendi.. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmış. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun anneciğim? Seneye kalmaz kollarının arasında olacağım…

25 Kasım: Artık babam da burada olduğumu biliyor. Fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. Onlara sürpriz yapacağım..

10 Aralık: Bugün yüzüm tamamlandı. Artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var… Anneme benziyorum galiba…

13 Aralık: Artık çevreme bakabiliyorum. Etrafım çok karanlık ama olsun. Yine de mutluyum. Yaşıyorum ve varım. Kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. Rüyamda gördüm. Dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. Onu çok merak ediyorum.. Anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. Tanışacağız…. Mutlu olacağız. Gülüşeceğiz..

24 Aralık: Kulaklarım daha iyi duyuyor artık. Anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile tanıyabiliyorum. Sesin ne kadar tatlı… Hiç duymadığım bir şey bu… Güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. Kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. Benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka… Beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?

28 Aralık: Anne burada bir şeyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... Sen acı çekiyor gibisin. Kalp seslerin değişti... Sustun. Benimle niye konuşmuyorsun anne? Anne… Anne… Anneciğim… Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü parçalıyorlar... Anne bir şeyler yap… Anne… Kolumu çekiyorlar anne… Canım yanıyor anne... Anne… Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne… Anne kalbimi parçalıyorlar… Anneciğim… Anne… Anne… An…

Hemşire:

-Kürtajınız tamamlandı hanımefendi. Geçmiş
    olsun !..
    ALinti

deniz-07, emral, sevgi10 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
  3. _EvAnEsCeNcE_

_EvAnEsCeNcE_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu yazıyı okumuştum ama her okuduğumda içim bir garip oluyor,bir gecelik zevk için bir cana kıyan insanlar yaradanın karşısında nasıl hesap vere bilecek.ALLAH böle insanlara akıl fikir versin.

ellerine sağlık,paylaşım için teşekkür :D:D

büşra.shid bunu beğendi.
  5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Daha önce okumuştum içim ürpermişti... Yazık günah ya :(

büşra.shid bunu beğendi.
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kahretsinn.... :( yazıklar olsun yavrusuna kıyanlara

büşra.shid bunu beğendi.
  7. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    valla büşra beni ağlattın...ben kürtaj olmuştum o aklıma geldi can damarıma işledin....:cry:

büşra.shid bunu beğendi.
  8. incetopuk

incetopuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    :cry::cry::cry::cry: :cry:

büşra.shid bunu beğendi.
  9. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    :(((((((((((((((((((((8

10. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bunu her okuyuşumda tüylerim diken diken oluyor :(

11. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy içim gitti ya,hissettim sanki o bebeği :(

12. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

13. gülen-42

gülen-42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    büsra tüylerım dıken dıken oldu . gülvan bende gecen yıl bebegımı aldırdım ama ılaç kullandıgım ıcın doktor sakıncalı dedı o yuzden . bende bır bebegim olsun dıye allah a cok dua edıyorum sımdı tedavım devam ediyor allah yardımcımız olsun.yazıyı okuyunca o gunler aklıma geldi. :((((

14. cücük

cücük Forum Okuru

cok güzel ama aci bir son
    ellerine saglik
    bir insanin bir cana kiyma hakki olmamasi gerek, her ne durumda olursan ol. Bu can sana geldigi andan itibaren o sana Allahin c.c. emaneti.
    Nasil kiya biliyorsun?!!!

Birgün bu yazıyı okumayan hiçbir bayan kalmaması dileğiyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birisine sinirlendiğinizde bu yazıyı hatırlayın...

birisine sinirlendiğinizde bu yazıyı hatırlayın...

Adam yeni kamyonuna bakmak için evinden çıktığında, üç yaşındaki oğlunun gayet mutlu bir biçimde elindeki çekiçle kamyonunun kaportasını mahvettiğini görmüş. Hemen oğlunun yanına koşmuş ve çocuğun eline çekiçle vurmaya başlamış. Biraz sakinleşince oğlunu hemen hastaneye ***ürmüş. Doktor, çocuğun kırılan kemiklerini kurtarmaya çalıştıysa da elinden bir şey gelmemiş ve çocuğun iki elinin...
  2. Birgün...

Birgün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni...Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  3. hiçbir ölüm bu üç harfe sığmıyor...

hiçbir ölüm bu üç harfe sığmıyor...

ikiye üç kala...Satır aralarında sakladığım kenarı kırık seslerimi yerleştirdim boğazıma...Oysa kaç tane perde aralamıştın aklımda...? Adımların ruhumu sarıp sarmalardı her defasında...Sen geçerken bildiğim tüm şiirlerimdenayak seslerin ''adıma'' çalardı rengini...Adım ''sen'' oldukçadını ''ben'' sanardım... Şarkılar vardı sözlerinde...Yarı uykuluyarı uyanık melodiler...Ve dilimize pelesenk...
  4. bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır

bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır

Bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun! Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için...

Sayfayı Paylaş