gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birgün Çocuğunuz Gelip Cinsiyetini Değiştirmek İstediğini Söylerse...?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hep kafama takılan bir sorudur bu soru. Bebek bekliyorum ve hala bu sorunun ve cevabına net olarak ulaşmış değilim. Fikirlerinize ihtiyacım var.Biliyorum zor bir soru ama şu hayatta herkesin başına herşey gelebiliyor..Çocuğunuz günün birinde gelip ben cinsiyetimi değiştirmek istiyorum derse...Ne yaparsınız?

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    allah kimsenin başına vermesin böyle bi duru ama o anı yaşamdan bişey söylmek çok zor allah yaşatmasın ama bunalrı da şimdide düşünmmek lazım aslında

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

agzının ortasına iki tane çarparım kendıne gelir

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şu hayatta bu olay asla benim başıma gelmez derse bana göre büyük konuşmuş olur. Hayatta insanın başına herşey gelebilir. Elbette ki cinsiyet değiştirme gerek toplumumuz da gerekse aile için çok zor ve kabul edilmesi güç bir olaydır. Allah kimsenin başına vermesin ama çocuk büyüyüp yetişkin olduğunda artık kendi kararlarını kendi verecek zamna geldiğin de aileler bu konuda fazla bir etki gösteremiceklerdir. Kimileri doğuştan karşı cinsin baskın genini taşır ve hayatı boyunca da bu şekilde hisseder. Bu bir sağlık sorunudur. Kimisi de sonradan tercih değiştirebilir. Tabiki kabul edilmesi çok zor bir olay olsada çocuğunuzu hepten kaybetmektense elalem ne der laflarına kulak tıkayıp sonuna kadar destek olunmalı..Ama sonuçları kişi ve ailesi için çok zor olacaktır...

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu soruya sadece Allah gostermesin diyecegim....

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende tıtanım aynen sana katılıyorum allahım düsmanımın başına vermesın

TİTAN bunu beğendi.
  7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi başa gelmeyince ahkam kesmek kolay oluyor. Aman gelmesin sizde ahkam kesin. Ama başa geldiğinde neler olur bilemiyorum. Öyle öldürürüm döverim vururum gebertirimle bu işler olmaz arkadaşlarım. Tamam yanlış anlamayın olmasın ayrı konu. Ama başa gelince işler değişir demedi demeyin :)

TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  9. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    her zaman düşündüğüm bir soru bu ben diğer insanlar gibi ön yargılı değilim bu tür insanlara çok rastlanıyor artık hayatımızda bizler onlara yer vermiyoruz onları dışlıyoruz onlarda mecbur kalıyorlar fuhuş a uyuşturucuya iş imkanı sağlamıyoruz çünkü onlara bu bir hastalık Allah vergisi onlar böyle olmayı istemezlerdi o yüzden düşünemiyorum bile ama dediğim gibi asla ön yargılı değilim bu hepimizin başına gelebilirdi .

Birgün Çocuğunuz Gelip Cinsiyetini Değiştirmek İstediğini Söylerse...? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otistik Çocukların İstedikleri

Otistik Çocukların İstedikleri

Özel Otistik Çocukların anne-babalarına, akrabalarına, çevresindekilere, eğitmenlerinden istediklerinin tercümesidir: 1) Ben “otizm”i olan bir çocuğum. “Otistik” değilim. Otizm karakterimin sadece bir bölümü. Beni tek başına tanımlayacak bir kavram değil. Siz düşünceleri, duyguları, yetenekleri olan bir birey misiniz yoksa sadece şişman, gözlüklü ya da sakar bir kişi mi? 2) Duyusal...
  2. Çocuklar neden yalan söyler?

Çocuklar neden yalan söyler?

Temel eğitim çağındaki çocukların, cezalandırılma korkusu ya da ödüllendirme arzusu nedeniyle yalan söylediği belirtildi. Çalma davranışının kökeninde ise sevgi açlığı bulunduğu belirtildi. Işıl Işıl Çocuk Kulübü’nün veli eğitim seminerinde konuşan uzman psikolog Sabit Akbaş, çocukların olumsuz davranışları karşısında panikten, acımasızca cezalandırmaktan ve damgalamaktan kaçınılmasını...
  3. Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

çocuklarda aglayarak istediğini yaptırma çocuklarda ağlayarak istediğini yaptırma ağlayarak herşeyi isteyen çocuk çocuğum her şeye ağlıyor Çocuklarınız sürekli ağlıyor ve istediklerini ağlayarak yaptırmaya çalışıyor ve sizde isteklerini yapıyorsanız ağlayarak isteklerini yaptırabilecellerini öğrenmişler demektir.Bilirim bu durum bir müddet sonra canınızı sıkmaya başlar Gün boyunca bir...
  4. Çocuklar Neden Yalan Söyler ?

Çocuklar Neden Yalan Söyler ?

çocuklar, yalan, eğitim, alışkanlık, hayal gücü, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun. Çocuklarda yalan söyleme 6 yaşından itibaren bilinçli olur. Anne babalar çocuğun neden yalan söylediğini bilirse yalanı önlemek mümkün olur… Beyazı ile karası ile biz söyleyince “gerekli” olan ama çocuğumuzdan duyduğumuzda dünyanın sonu gelmiş hissine kapıldığımızı sandığımız şey: Yalan...
  5. çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

dolunaydan önce olursa erkek ovulasyondan önce kız olma şansı yüksek.... lütfen fikri olan söylesin.

Sayfayı Paylaş