gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Birgün kadına aşık olabilirim

Konu, 'Magazin' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Birgün kadına aşık olabilirim 02 Kasım 2007

Birgün kadına aşık olabilirim diyen Özhim, Taksim'de iki kadınla arkadaşıyla yakalandı

"Bir gün kadına aşık olabilirim" diyen Eyşan Özhim, önceki gece Taksim'deki Babbylon'dan çıkarken iki kadın arkadaşıyla görüntülenmemek için her yolu denedi. Alkollü olduğu gözlenen Özhim, çıkışta gazeteciler tarafından kendisine yöneltilen soruları yanıtlamak istemedi. Özhim, "Ben hiçbir şekilde konuşmak istiyorum. Ben sadece olduğum yerde duruyorum. 21 yıldır beni biliyorsunuz, Ben yerimde duruyorum ve yine de duruyorum. Ben bugüne kadar kullanıldım. Yapılan haberler ile alakam yoktur, o haberler tamamen reklamdır" diye konuştu. Özhim, Aydın Bulut'la ilişkisinin devam ettiğini belirttikten sonra uzakta kendisini bekleyen iki kadın arkadaşının aracına binerken görüntülenmemek için uzun süre gazetecilerle tartıştı.
    İnternet/Haber

Birgün kadına aşık olabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birgün...

Birgün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni...Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Çocuklar Da Aşık Olabilir!

Çocuklar Da Aşık Olabilir!

Çocuklar Da Aşık Olabilir Meleklerim! Bizim toplumda bu gibi konular, amaaaan ne aski onlar daha cocuk, gibi yorumlarla karsilansa bile. bu yazi öyle olmadigini gösteriyor :) Çocuğunuz etrafındaki bir karşı cinse adeta kocaman bir adam gibi edalı bakışlarla mı bakıyor? Yuvadaki erkek arkadaşından cilveli bir edayla mı bahsediyor? Çocuğunuzun çok çabuk mu büyüdüğünü düşünüyorsunuz?...
  3. kadın zalim olabilir

kadın zalim olabilir

Günümüzdeki ilişkilere baktığımızda, zor durumda olanın genelde kadınların olduğunu görüyoruz.. :) Kadın çabalar. Kadın koşar.. Kadın yalvarır.. Erkekse olağanda sertliğiyle durur karşısında.. Şiddet gösterir.. Kadın ağlar.. Erkek hakaret eder.. Kadın üzülür.. Sevdiği adamın her sözü kalbine bir ok gibi iner.. Erkek durmaz.. Devam eder.. Bilmez.....
  4. Aşıksan (kadınsan-erkeksen)

Aşıksan (kadınsan-erkeksen)

Kadın- Erkek farketmez aşk affetmez tuttumu yakandan kaçış yoktur ondan.Sevgilinize ve sizlere göre en güzel resimler melişler
  5. aşık kadının halleri

aşık kadının halleri

Âşık bir kadın kördür. Kadınların yapısı gereği aşık olduklarında öyle bir severler ve taparlar ki dünya şaşar. Ama erkekler kadınlar kadar olamaz elbette. Onlar çok duygusal severler duygusal bağlanırlar güvenirler inanırlar. Çoğu kız da zaten bu yüzden hüsrandır yıkkındır. İnandıkları için güvendikleri için o kadar çok yıpranmışlardır ki bir türlü mutlu olamazlar. Doğrusu nedir, elbette...

Sayfayı Paylaş