gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

biri armut mu dedi yerim ben onu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: biri armut mu dedi yerim ben onu
    çok şekersin sen

biri armut mu dedi yerim ben onu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece gürsel “hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı' dedi

Ece gürsel “hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı' dedi

Hıncal Uluç'la arkadaşlığı sayesinde kısa sürede ünlü olan Ece Gürsel, artık usta gazetecinin gönüllü basın danışmanı... Önceki gün Kuruçeşme’deki bir mekan çıkışında objektife takılan manken, “Hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı. Ebru Destan bile bir proje için Hıncal’a ulaşmak istediğinde önce beni aradı. Ben de onları buluşturdum” dedi. gecce
  2. Bir "BEN" Kaybettim ya "SEN"de Onu arıyorum..

Bir "BEN" Kaybettim ya "SEN"de Onu arıyorum..

onu arıyorum Yazıyorum yine "SANA", yazıyorum yine bendeki "CAN'a"... Bir zamanlar deli dolu yasardım ya zamanı en içten; işte yine aynı o zamanlarıma döndüm sanki... Neler oluyor, neler geçiyor haberim bile olmuyor artık. ...Ve kaybedişlerim başlamıştı, "SEN'i" kaybettikten sonra neredeyse hiçbir şeyim kalmadı elimde, gönlümde... Biliyor musun, sigaraya bile...
  3. Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

Cihan Ünal "Hande beni ısırıyor, ben de onu ısırıyorum" dedi!

hande ataizi cihan ünal sevişme sahnesi cihan ünal hande ataizi sevişme cihan ünal, hande ataizi, özel hayatlar oyunu, Bu haberi okuyunca şok oldum diyebilirim Melek'ler. Sonrasın da da "iyiymiş, kolay gelsin" diye de söylendim kendi kendime :D:D:D:D Cihan Ünal ve Hande Ataizi ikilisi "Özel Hayatlar" adlı oyunda birlikte oynuyorlar. Zira sevişme sahnelerinde Hande,...
  4. Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Bu konu; ben onu çok sevdim dizis oyuncusu Birce Akalay hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgili melekler, merhum başbakan Adnan Menderse 'in arasında kaldığı aşk üçgenini anlatacak olan yerli dizi "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Ayhan Aydan rolü için önce Belçim Bilgin Erdoğan 'a gidilmişti ancak iş takviminin uymaması sebebiyle rol döndü dolaştı Birce Akalay...
  5. Namazda Bir Yerimizi Kaşırsak Namaz Bozulur mu?

Namazda Bir Yerimizi Kaşırsak Namaz Bozulur mu?

namazı bozan şeyler namazı bozmayan şeyler namazı mekruh eden şeyler Buluğ çağına gelen kadın ve erkek her müslümana farz kılınan namaz esnasında istem dışı eğer bir yerimizi kaşıdığımız da namazın bozulup bozulmayacağını merak edenler için faydalı bilgiler sizlerle... Namazda bir yeri kaşıma fiili namazda olmayan bir hareket olduğundan bir rekâtta üç defa kaşırsa namazı bozar. Bir rekatta...

Sayfayı Paylaş