gebe
  1. irade

irade Forum Okuru

biri bana hoşgeldin desin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında irade tarafından paylaşıldı.

of ya bikdim sizden benide araniza alin hos geldin diyin beni hic birniz sevmiyorsunuz? ben artiq biktim anliyorsunuzmu ? hadi soyleyin nolur 5 dakika vaktim var artik cikmam lazim hadi yazin nolur

SİTE NOTU :
    HOŞ GELDİN :D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar hoş geldiniz :D:D
    BİRİ. :D:D

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayyy sen hoşgeldinn biz seni çok seviyikk ama sen kimsin lo hahahaha

unıca, SaBıR MeLeĞi ve elvin berfin bunu beğendi.
  4. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    hosgeldin irade aramiza. bak ben taaaaaa uzaklardan yaziyorum sana kiymetimi bil tamammi.hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    hoşgelmişsun uşağum hahahahaha tehtehtehteh:eller::mendil:

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam irade nasilsin hosssssgeldin

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Selamlar ve sevgiler,üye olsanız da sizinle tanışma şerefine nail olsak :D:D

unıca bunu beğendi.
biri bana hoşgeldin desin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Erol Evgin - Bir De Bana Sor

Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Herkes evinde kendi halinde Heryerde huzur her yerde neşe Bir ben uykusuz bir ben huzursuz Bir ben çaresiz bir ben sensiz Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor Nerde nasıl yaşarım bir de bana sor Evlerin ışıkları bir bir yanarken Bendeki karanlığı gel de bana sor Nerden aklıma esti kimbilir Gezdim dün gece şehri şöyle bir Eski...
  2. Ayilik Deme Bana Ne'Olur !!

Ayilik Deme Bana Ne'Olur !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Arkadaşlarım Msn de böyle büyük fontla nick yazılıyor. Bunu nasıl yapabiliyoruz. Boyutlandırma tam olarak nasıl yapılıyor bunun bir proğramı mı var ki Yardımcı olursanız artık benimde msn min güzel büyük yazı fontu ve nick görüntüsü olcak hadi janlarım bekliyom.
  4. Hoşgeldin demek için özel bir alan yaratın

Hoşgeldin demek için özel bir alan yaratın

Bahçe dekorasyon örneği çiçekli bank dekorasyonu Hoşgeldin yazan kapı paspas modelleri birçoğumuzun evinde var. Bu yazımızda paylaşacağım hoşgelsdiniz mesajı ise bence dha orjinal. Beyaz bir bank üzeri saksılarla dekore edilmiş ve hoşgldin mesajı saksıların üzerine yazılmış. Kırlent konularak dekorasyon tamamlanmış. Ve ortaya bu şirinlik çıkmış meleklerim. Bahçe dekorasyonu için öneriler...

Sayfayı Paylaş