gebe
  1. angelmerve

angelmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Biri bana hürremin dün akşam ki sarı kıyafetini bulsun lütfennn ....

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında angelmerve tarafından paylaşıldı.

Biri bana hürremin dün akşam ki sarı kıyafetini bulsun lütfennn ....

Biri bana hürremin dün akşam ki sarı kıyafetini bulsun lütfennn .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilal cebeci dün akşam yüz yüze’de idi

Hilal cebeci dün akşam yüz yüze’de idi

Hilal cebeci dün akşam yüzyüze programında bakın neler söyledi :) HİLAL CEBECİ PROGRAMIN SON BÖLÜMÜNDE YAŞADIĞI HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN OLMADIĞINI ANLATIYOR. Hilal Cebeci yaşadığı her şeyin arkasında olduğunu ve Doğuş'la yaşadıklarının tesettür olayının ve anlattıklarının reklamla hiçbir alakasının olmadığını belirtti ve namaz kılmaya, türbanla gezmeye devam edeceğine hatta buna kimsenin...
  2. lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın. benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra...
  3. Ağızda ki Sarımsak Kokusu...

Ağızda ki Sarımsak Kokusu...

ağızda ki sarımsak kokusu, nasil giderilir, nasıl yok edilir, ne yapmak lazım, nasıl geçer, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Diyelim yemekte sarımsaklı yoğurtlu bir gıda tükettiniz ve hemen de dışarı çıkmanız, sosyal hayata girmeniz lazın.Ne yaparsınız?Dişlerinizi fırçalarsınız,karanfil çiğnersiniz,mentollü şeker ya da sakız atarsınız ağzınıza.Ama bir yol...
  4. Survivor'da Dün Akşam Samantha Elendi!

Survivor'da Dün Akşam Samantha Elendi!

survivor samantha, survivor 2014, survivorda kim elendi Sevgili melekler, dün akşam yapılan Survivor ada konseyinde adaya bu hafta Samantha veda etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, aralarında yaptıkları oylama sonucu Müge ve Samantha'nın eşit oy almasıyla iki yarışmacıyı smse bıraktılar. Halk oylamasında en çok oyu alan isim olan Yiğit'in gitmesi için önerdiği Turabi'nin de...
  5. Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!

Hürrem Sultan Bu Akşam Toprağa Veriliyor!

hürrem sultan, muhteşem yüzyıl hürrem sultan, hürrem sultan öldü mü Sevgili melekler, ekranların en çok tartışılan dizisi Muhteşem Yüzyılsezon sonunda ekranlara veda edecek. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Hürrem Sultan yakalandığı amansız hastalığa yenilerek hayatını kaybetmişti. Bu akşam ekrana gelecek olan bölümde; Kanuni Sultan Süleyman gözdesini sonyolculuğuna...

Sayfayı Paylaş