biri bana yardım etsin kafam karışık:(

benimde öyleydi canım :) umarın hamişsindir.rabbim gönlüne göre versin inşallah

benimde öyleydi canım :) umarın hamişsindir.rabbim gönlüne göre versin inşallah

yine aynı mesaj kayıt olmuş :) canım yarın sağlık ocağına git kan tahlili yaptır zaten sonucu 2 gün içinde alıyosun.ben özel labaratuarda yaptırdım ve yarım saat içinde aldım soonucu.içinde kalmasın bence canım denemekten ne çıkar.

belkide haklısın ama ya tersi çıkarsa diye çok korkuyorum canım
canım hiç korkma bu ay olmazsa öbür ay olur.benim geçen ay olmamıştı yıkılmıştım ama boşuna üzülmüşüm o kadar çünkü bu ay tuttu bebişim :) her zaman umutlu ol sakın kafaya takma.netten araştır nasıl daha kolay hamile kalınacağını.ben hep öyle yaptım.eğer sormak istediğin bişi olursa sorabilirsin banada canım

fatma arkadaşım bence şimdi test yapma bekle bıraz adet dönemın gelsın bazı hamılelıkler bizim haberımız olmadan kendılıgınden sona erıyor. bıraz sabret ben 9 uncu gunde test yaptırdım bıraz sabır ıstıyor bu işler acele etmehamıleysen zaten çıkacak ortaya Allah gönlüne göre versın.

kizlar ben adetime 3 gun kala test yaptim ve (-) cikti. bugun sabah erken kalktigim gibi tuvalete kostum ilk idrarimla tekrar yaptim bu seferde adetime 2 gun vardi yine (-) cikti.. pek umudum yok bu yaptigim testler birde hassas test.. onceden adetime yakin adet sancim olurdu hafif hafif onlarda olmuyor.. ufff bilemiyorum mecbur bekleyecegiz.. karin altinda ve kasiklarimada pit pit atmalar oluyor sanki segirme gibi anlamadim.. yarin adet gunum ve goguslerimde agri var ama sanki adet olacakmisim gibi agrilarim yok ama cok nadir arada bir agri geliyor sanki anlamadim gitti.. sizlerdede boyle olan varmi kizlar yardim edin lutfen .. :( cok umutsuzum hamile degilmisim gibi hissediyorum hep.. cunki yumurtlama gunumde ilski olmadi sadece adetime 11 gun kala bir defa iliski oldu o kadar.. size hamile olabilir miyim yoksa bebek yok mudur?

Geri