gebe
  1. leylaleyla

leylaleyla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Biri beni aydinlatabilirmiiii :(((

Konu, 'Gebelik' kısmında leylaleyla tarafından paylaşıldı.

Merhaba kizlar, Bende yeni uye oldum ilk defa boyle birsey yapiyorum kafam cok karisik hemen sorunumu paylasmak istiyorum. Bizde karar verdik gectigimiz ay bebek icin ama denedikten 1 hafta sonra bel agrisi karin agrisi bacaklarimda agrilar basladi, regl olana kadar bu boyle devam etti. regl oldugum gecesi hatta agrilarimdan uyuyamadim okadar kotuydu. bu boyle 3 hafta surdu, neden boyle olmus olabilir ? aranizda basindan boyle birsey geceneler varmidir acaba ? butun bunlarin ilk denemede olmasi tesaduf beni cok korkuttu :(

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebiş için karar verdikten sonra biz kadınların psikolojik olarak hamileymişiz gibi belirtiler duyması ve yaşaması gayet normal bendede aynıları oldu desem doğrudur. Her gün üç beş defa gebelik testi yaptırdığımıda itiraf ediyorum. Saçmalıktı ama yapamıyordum dayanamıyordum. Ben durumunun psikolojik olduğunu belirtmek istiyorum. Biraz sakin olmakta fayda var tatlım :)

3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    leylacım bencede psikolojik olabilir bende ilk ilacı bıraktığım ay ertesi gün karnımı tutup acaba hamile kaldımmıki diye düşünüyodumhahaha ama yinede eğerki şikayetlerin çok fazla artarsa doktora görün derim.zaten hamile kalmaya karar verdiğinde bitakım tahlilleri yaptırman iyi olur eğerki bir problem varsa bebiş gelmeden çözmek için.

Biri beni aydinlatabilirmiiii :((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir maskem var benim

Bir maskem var benim

. Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim. Sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı mı ne? Adı : MUTLULUK! Taktığımda kahkalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine. Karanlık çöktü buralara,...
  2. benim bir ismim var

benim bir ismim var

Hepimiz meleğiz..Kadınız..Kadın olmak zor...Kadın olmak güzel..Kadın olmak ....Her yönüyle kadın olmak...:)Çok güzel b ir yazı mutlaka okuyun meleklerim:) Benim bir ismim var. Kadın! Ailemin koyduğundan bile daha önce gelen bir tanım üstelik. Önce kadın. Yorulurum bazen çünkü kadınlığı taşımak zor iş. Yılgınlıklarımdan, gözyaşlarımdan, acılarımdan sıyrılıp çıkmak gerekir her yeni güne. Dik...
  3. buda benden bir dua

buda benden bir dua

beni araması için dua ALLAH'IM! BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA ÖYLE BİR GÜÇ VER Kİ: Herkesten daha çok çalışabileyim, tutsak düşmeyeyim doğanın koşullarına, mutluluğu başkalarına da götürebileyim... BANA ÖYLE BİR SAĞLIK VER Kİ: Düşünebileyim, konuşabileyim....
  4. Biri Beni Teselli Etsin :(

Biri Beni Teselli Etsin :(

teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde...
  5. biri beni yikayip yaglasin :(

biri beni yikayip yaglasin :(

meraba melislerimmmmm üff cok kilo aldim ben acilen 5 kilo vermem lazim ama tutamiyorum kendimi yiyorum yiyorum yiyorum.... deli gibi yemek yemek geliyo icimden helde aklimda kilo vermek fikri olunca daha bi artti bu istek.... yan taraflarim cok cikti yaaaaaaaa ve göbisim olusuyo... lütfen bana teselli ve fikir verin :( :uhu: kilo vermeliyim.....

Sayfayı Paylaş