gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

biri beni yikayip yaglasin :(

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

meraba melislerimmmmm üff cok kilo aldim ben acilen 5 kilo vermem lazim ama tutamiyorum kendimi yiyorum yiyorum yiyorum.... deli gibi yemek yemek geliyo icimden helde aklimda kilo vermek fikri olunca daha bi artti bu istek.... yan taraflarim cok cikti yaaaaaaaa ve göbisim olusuyo... lütfen bana teselli ve fikir verin :( :uhu: kilo vermeliyim.....

2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    jupim sen her halinle çooook güzelsin 3 5 kilo senin güzelliğini bozamazki. Yemek yemekten vazgeçemiyorsan spora başla. Spor salonuna falan yazıl platese git. Zaten 5 kilo vermekde ne varki 1 ayda bile verebilirsin jupiciğim.

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

papisim balim :D valla kiz bana cok iyi spor ama aksamlari o cerezleri götürmek var yaaaaa... kilo da degilde o yanlardan nasil kurtulcam basenmi deniyor ona :D

4. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    jupitercim al benden de okadar benim de 5 kilo fazlam var ama veremiyorum dedigin gibi ha bire yiyorum. altin cilekle verdim ama tekrar aldim. ALLAH yardimcimiz olsun ne diyelim.

5. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kilo veremeye karar ver karasızlık kötudur. sonra yediklerini azaltmaya başla sonra diyet yap. verirsin ne olacak

6. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kilolarıı dert etkemk yok melekelr siz her halinizle güzlesnizzz :)

7. jupiter

jupiter Forum Okuru

tsk ler kizlar.. ama ben hala kilo verbilmis degilim :D:D habire yiyom yaa

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman önce yemek işini birazcık azaltıyoruz :D sonra kendimize moral veriyoruz :D

biri beni yikayip yaglasin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir ilk merhabada benden :)

Bir ilk merhabada benden :)

Merhaba arkadaslar ,ben alm'dan Tamara evliyim ve Calismiyorum.Umarim burda SAYGINLIGIN,DÜRÜSTLÜGÜN ,SEVIYENIN VE GÜZEL PAYLASIMLARIN OLDUGU GÜZEL GÜNLER GECIRIRIZ,HERKESE SAYGILAR...
  2. Bir maskem var benim

Bir maskem var benim

. Yine gece oldu, yine bir gün bitti ve ben yine kendimle başbaşa kaldım. Bir maskem var benim. Sabahları onsuz evden çıkmadığım, geceleri yatağımda başbaşa kalana kadar çıkarmadığım bir maskem var. Adı mı ne? Adı : MUTLULUK! Taktığımda kahkalara boğulduğum, tadından gözlerimin dolduğu, sesinden huzur bulduğum bir maskem var. Gün geceye döndü yine. Karanlık çöktü buralara,...
  3. benim bir ismim var

benim bir ismim var

Hepimiz meleğiz..Kadınız..Kadın olmak zor...Kadın olmak güzel..Kadın olmak ....Her yönüyle kadın olmak...:)Çok güzel b ir yazı mutlaka okuyun meleklerim:) Benim bir ismim var. Kadın! Ailemin koyduğundan bile daha önce gelen bir tanım üstelik. Önce kadın. Yorulurum bazen çünkü kadınlığı taşımak zor iş. Yılgınlıklarımdan, gözyaşlarımdan, acılarımdan sıyrılıp çıkmak gerekir her yeni güne. Dik...
  4. Uçuğa bir tedavide benden

Uçuğa bir tedavide benden

Biliyoruz ki Uçuk çıktığı zaman canımız çok sıkılır yemede içmede sorunlar yaşarız bilinen bir çok tedavi yöntemi vardır. Uçuk insandan insana geçebilen bir virüstür. Uçuk kişiden kişiye dudakta veya dudak çevresinde ilk patlama yaptıktan sonra öpmelerde ve yakınlaşmalarda geçmektedir. Uçuk var olan kişinin aynı bardağından içmemek ve aynı çatal bıçak veya kaşıkan yada aynı pipetten bir...
  5. Bende bir melegim

Bende bir melegim

Merhaba kizlar, ben paye,,tecrbeli bir anne ve egitimciyim yurtdisinda yasiyorum ama yurdum neresi onuda bilmiyorum göcmenim ben ve hic biyere ait hissetmiyorum kendimi:) böyle garip bi Paradoks yasiyorum bu konuda:) ama tabi mevzumuz bu degil burayi google den buldum :D diyet yapmak istiyorum ve arkadas, ortam ariyordum.. ama tabi sanmayinki sadece o konularda aktiv olurum ayrica obez...

Sayfayı Paylaş