gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Biri düşse ötekiler ne olurki:)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Biri düşse ötekiler ne olurki:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün)

Bir Düş.. Sadece Bir Düş(tün) Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu, hepsi bu... Bir düş gibi geçtin hayatımdan... Başı ve sonu belli olmayan bir düş. Görülmeyen çıplak gözle. Tutulmayan elle. Paylaşılamayan kimseyle. Ve acı. Ve gözyaşı dolu. Ve sensiz bir düştü, uçtu,...
  2. bir düşünün

bir düşünün

Türkiye'de kaç okul var? 67 bin... Kaç hastane var? 1220... Kaç sağlık ocağı var: 6 bin 300... Peki kaç cami var? 85 bin... Her 60 bin kişiye 1 hastane düşerken, 350 kişiye 1 cami düşüyor. Peki kaç kilise var? 270... Kaç cemevi var? 100. * * * Türkiye'de kaç doktor var? 77 bin... Peki kaç din görevlisi var? 90 bin... Türkiye'de her 900 kişiye bir doktor düşerken, her 780 kişiye bir din...
  3. Tehlikeli Bir Düşünce...

Tehlikeli Bir Düşünce...

şökk geçti şökk geçti ne demek nedir ile ne demek TEHLİKELİ BİR DÜŞÜNCE Milli Eğitim Bakanlığı yeni bir düzenleme üzerinde çalışıyor. Her ne kadar proje de olsa, eğer bu hayata geçerse artık okullardan randıman beklemek mümkün olamayacak. Bununla ilgili haberi ilk defa izleyince şoke oldum. Tamam dedim artık başarı beklemek hayal olacak. Ne demek beş zayıfı olan sınıf geçecek? Bununla...
  4. Bir göz kalemi ile neler yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü

Bir göz kalemi ile neler yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü

Göz kalemi ile neler yapılır? İşte size 25 süper taktik… 1- Kaşlarının daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsan, göz kalemini kaş kalemi olarak kullanabilirsin. 2- Koyu renk farın mı bitmiş? Siyah, gri ya da kahverengi kalemlerin ile göz kapağını boya ve bir pamuk yardımıyla dağıt. 3- Geçici dövme yapmak için göz kalemini kullanabilirsin. Tek yapman gereken istediğin şekli...

Sayfayı Paylaş