gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

biri gelsin biri gitsin ohhhh

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ohhhh playboy bu çocuk götür oğlum götür.... kadınlar erkeklerin elinin kiri zaten =((

DENİZ BOĞAZ'DA, FATOŞ YATAKTA!
    EFE ÖNBİLGİN, KISA BİR SÜRE BİRLİKTE OLDUĞU FATOŞ SEĞMEN’İ BIRAKIP DENİZ AKKAYA’YA DÖNDÜ. FATOŞ, BU NEDENLE SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ..

Deniz Akkaya ile birlikteyken birkaç gün Fatoş Seğmen’le gönül eğlendiren Efe Önbilgin, Deniz’e ihanet ettiği için pişman oldu. Önbilgin, geçtiğimiz gün Akkaya’nın gönlünü aldı.

Mega Magazin’e yakalanan Önbilgin ile Akkaya’nın keyifli olduğu görüldü. Önbilgin tarafından birkaç günde terk edilen Fatoş Seğmen’in ise sinir krizi geçirdiği söyleniyor.

Deniz Akkaya'dan yanıt....

DEDİKODULARA İNAT!
    ÜNLÜ MANKEN DENİZ AKKAYA VE SEVGİLİSİ EFE ÖNBİLGİN OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR...

Haklarında sürekli ayrıldılar, barıştılar, kavga ettiler söylentileri çıkarılan Deniz Akkaya-Efe Önbilgin ikilisi, geçtiğimiz günlerde boğazda başbaşa balık ziyafeti yaparlarken Mega Magazin kameralarına yakalandılar. İkilinin başbaşa bu görüntüleri, çıkarılan ayrılık haberlerine de bir cevap niteliğindeydi.

Son düzenleme: 7 Mart 2009
biri gelsin biri gitsin ohhhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hele Bİr Gel

Hele Bİr Gel

içinden geleni söyle,kalırsa yazık olur hayata küsüverirsin,hüzünler seni bulur birşeyler yapabilirsem güzel gözlerin için başından geçeni anlat, masaldır benim için hele bi gel, uzaklar sana gelir sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler yazık olur, hadi gel kurtar bizi hele bi gel, uzaklar sana gelir sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir hep seni...
  2. Git...Benden uzak bir yere git...

Git...Benden uzak bir yere git...

Git... Benden uzak bir yere git... Acı veremeyeceğin , acı çekemeyeceğim bir yere... Git... Git ki bitsin bu işkence... Biteceğini de sanmıyorum ya neyse... Ben mi gitmeliyim yoksa... Senden az , sensizlikten çok alıp yanıma... Bir başka şehire mesela... Var mıdır senin olmadığın bir şehir... Var mıdır seni hatırlatmayacak bir an... Sanmam... Sen içimde oldukça sensizlik...
  3. Bir gün içimden gittin, anladım.

Bir gün içimden gittin, anladım.

. Bir gün içimden gittin, anladım. Nereye gittiğin değildi önemli olan... Kiminle gittiğin, hangi havayı soluduğun, hangi şehrin, hangi sokağında yürüdüğün önemli değildi. Sen içimden gitmiştin... İçimde ne varsa bana ait, seninle gitmişti. Renklerim, ruhumdaki yaz, güneşim gitmişti. “Bana kalan, Beni kalansız bölen bu şehir. Ah! bu şehir, yalan şehir” demek isterdim; ama yalan olan...
  4. Eğer birini seviyorsan bırak gitsin

Eğer birini seviyorsan bırak gitsin

birini seviyorsan bırak gitsin seviyorsan bırak gitsin dönerse senindir demektir Eger birini seviyorsan O'nu serbest birak... Donerse senindir; Donmezse zaten hic senin olmamistir... Bunu zaten biliyordunuz muhtemelen. Bir de yeni versiyonlari okuyun bakalım .. Yeni versiyonlar : Pesimist (Karamsar) Eger birini seviyorsan O'nu serbest birak... Donerse senindir; Bekledigin uzere donmezse...

Sayfayı Paylaş