gebe
  1. sevil_21

sevil_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

biri yardım edebilirmiii:):):)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sevil_21 tarafından paylaşıldı.

ya ben bu siteden bişi anlamadım önce bişi yazıyorum sonra yazdığım yeri bulamıyorum:training1:

2. nagish

nagish Forum Okuru

üye yardım bölümüne yazabilrsin sorununu burası uymamış da:) yazdığın şeyi bulmak için profiline gir.sol tarafta bi liste var.orada aboneliklerini listele yazar.oraya tıkla yazdığın şeyleri görebilirsin cnm.

3. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar acıl yardımaıhtıyacımvar ben mart ve nısanda 8 ınde adet oldum hazıranında ıkısınde oldum ama kısa surdu daha sonra yıne hazıranın yırmısınde adet oldum yanı bır at,yda ıkı kez olmus oldum ama garıptı sımdı bel agrılarım bulantı ve kanımda sısme var acaba nedır bu ya

4. nagish

nagish Forum Okuru

cnm mevsim değişimliğinde olur böyle düzensizlik özellikle sıcak yaz aylarında. stresten filan olmayasın sakın...bilindik bişey olucak ama mutlka bi doktora başvur.bnde de düzensizlik vardı senn gibi belirtiler vardı kist çıkmıştı sonunda.hamilelik diyosan eğer onu sen daha ii bilirsin tabi ama kesin bi doktora git cnm...

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ...bazı dönemler olur böyle şeyler hava veya stres dolayı olabiliyor....gebelik belirtisi sanmıyorum olsun ama ne istiyorsan o olsun....doktora görünebilirsin..endişeliysen

6. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama garıplıkler var cunkı ınanılmaz ıstahım acık karnım sıs bel agrısı ve kasıklarımda batma gıbı hıslerım var temmuz 11 dee adet olucam o zamana kadar beklıycem ama umarım hamıleyımdır

7. nilya_

nilya_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm, site çok güzel, epey zamandır üyeyim ama bir türlü aradığım şeyleri bulamıyorum. doğru yer mi yanlış yer mi bilmiyorum. boş gebelikle ilgili konular arıyorum. bu durumu yaşayanlar var mı, kürtaj mı olmak lazım beklemek mi, sonradan bebek sahibi olabildiler mi? daha bir sürü soru yardım lütfen

8. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hakikaten site biraz karışık geliyor banada,yeniyiz diye sanırım..
    alışabilirmiyim bilemiyorum bir ara çaba harcadım alışmak için ama bir bırakmışım aylar geçmiş..
    daha düzenli yapılabilirmi acaba,haddim değil belki ama yinede önereyim :)

9. nilya_

nilya_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ilkyaz boş gebelik nedir, duydun mu hiç?? 8 haftalık boş gebelik yaşıyorum ne yapmam lazım kürtaj dedi doktor korkuyorum
    denyimi ya da bilgisi olanlar varsa ltfn cevap bekliyorum

10. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ay hiç duymadım,boş gebelik neki
    dış gebelik falanmı,netten araştırsaydın güzelim yaa..

biri yardım edebilirmiii:):):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Yarim Olsun İsterdim...

Bir Yarim Olsun İsterdim...

bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim Ablalarım konu başlığından da anlaşıldığı gibi "...bir yarim olsun isterdim..." sözünün devamını getiricez... örn:Bir yarim olsun isterdim gözleri yeşil olsun
  2. Koca bir yara ....

Koca bir yara ....

Bir yara bir ömrü her gün nasıl kanatır... Sen yarammışsın ve ben o yarayla yaşamışım yıllarca... Önemsiz olacağı düşünülüp kaçılan bir söz bir tek cümle sonradan ne kadar acı verebiliyormuş... Ben her gün işte böyle can acısıyla gözlerimi açıyorum,gecelere kadarda yaramı sarmaya çalışıyorum... Meğer ben seni, ne kadar içime saklamışım, bilmeden yıllarca böyle yaşamışım... Hep...

Sayfayı Paylaş