gebe
  1. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Birimiz Hepimiz için

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında semazen tarafından paylaşıldı.

Birimiz Hepimiz için:

Güney Afrika'da 73 sörfçü aynı dalga üzerinde sörf yaparak ilginç bir dünya rekoruna imza attılar.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Birimiz Hepimiz için
    emeğine sağlık canım :)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

imzalarını atsınlar bakalım:)
    saol canım benim emeğine sağlık

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

vay be helal onlaraa arıtk hiçbirşeye şaşırmıyorumm :Dteşşkürler paylaşım için

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D

Birimiz Hepimiz için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep içimde sakladım seni

hep içimde sakladım seni

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ......
  2. hep bir isyanım olarak kalacaksın

hep bir isyanım olarak kalacaksın

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın alinti
  3. hep genç kalmak için!!!!

hep genç kalmak için!!!!

E vitamini cilt hücrelerini yeniler, cildi güneşten korur ve genç kalmasını sağlar. Genç kalmak için bu yazıyı okuyun... E vitamini bağışıklık sisteminin güçlenmesi açısından gerekli bir vitamin. İçeriğinde bulunan antioksidan etkisi de özellikle cildimiz için yaşlanmayı önleme, zararlı dış etkenlerden koruma gibi önemli özeliklere sahip. Bu nedenle içeriğinde E vitamini bulunan cilt...
  4. bir gün hepimiz unutulucağız

bir gün hepimiz unutulucağız

ölüm acısını unutmak Hiç unutuldunuz mu? Ya da unutulmak sizi üzdü mü? … Alışın….. Çünkü bir gün hepimiz unutulacağız…….. Unutmak ne dilsiz bir şeydir ki, unutulanlara unuttuklarını bile unutturuyor. Unutulmak ne acı bir şeydir ki, unutulanın unutuşuna ağlayışını kimse hatırlamıyor. Unutuş’dan çıkarıldık her birimiz. Yüzümüz gül yüzüne değeli, tenimiz güneşe erişeliberi unutulmaktan alındık…...

Sayfayı Paylaş