gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Birinci okunmamış Mesajı göster

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bir beni sevmek mi zor geldi sana; Sen ki* kaç yangından çıkmış yaralı bir yürek* ne acılar görmüş gözlerin kaç kere ağlamış sebepsiz kuytularda. bir bana ağlamak mı zor geldi sana.
    İsyanlar ki ; yüreğinin kişiliği asi senin bir benim için mi karşı çıkamadın hayata. Korkmazdın hiç bir şeyden korkaklığı kendine yakıştırmazdın da bir beni sevmekten mi korktu yüreğin.
    Neydi beni sende sevilmez yapan. Seni koşulsuz sevişim mi* utanmadan saklamadan gözlerine baka baka seni seviyorum diyebilmem mi?
    Vazgeçemediğim için mi senden bu olmayışlar hiçe sayışlar. "Nasıl olsa" mı benli cümlelerinin başı hep. Sensiz olamadığımı bilmen mi benden kaçışın hep yanında olduğumu bilmen mi. Neden bu gidişin benden ben hep beklediğim için mi?
    Bir anlamı var mı beni sevmeyişinin. Ellere gitmek isteyişin neden?Neden benden kaçışın bir ben mi ağır geldim sana. Bir benim sevgimi taşımak mı zor geldi sana.
    Her şey zorda kolay mı beni öldürmek göz göre göre sevdiğim. Hiç mi acımayacak yüreğin hiç mi ağlamayacak güzel gözlerin. Kolay mı atmak beni sensizliğin ateşine? Kolay mı hiçe saymak uğruna harcanan emekleri. Hiçe saymak o sihirli dakikaları.
    Kolay mı yıkmak yüreğimdeki mabedini. Senin için atan bu kalbi ellerinle parçalamak kolay mı. Söyle benim olmayanım beni sevmek zorda ellerin olmak kolay mı...
    Benim olmayan sevdiğime...

Birinci okunmamış Mesajı göster konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da “annem ve babam beni sevmiyor” düşüncesine kapı İlgili Bağlantılar ılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken...
  2. Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sevginizi Gösterin!

Sevginizi Gösterin!

Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da "annem ve babam beni sevmiyor" düşüncesine kapılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken başarısızlıkları eleştirme eğilimi hakimdir. Bu...
  4. Birinci Teftiş :

Birinci Teftiş :

Madde 13/a - (Ek madde: 18/02/1965 - 538/9 md.) 13 üncü maddeye göre Cumhuriyet savcılarınca ilk defa yapılacak teftişin, geçen bir yıllık işlemlere şamil olmak üzere her sene Ocak ayı içinde yapılması ve düzenlenecek raporların birer örneğinin icra ve iflas dairesi ile Cumhuriyet savcılığında saklanması, diğer örneğinin ise en geç o ayın sonunda Adalet Bakanlığına gönderilmesi gereklidir....
  5. Pentini göster!!!

Pentini göster!!!

pentini göster Pentini göster sloganıyla birlikte Hadise ile yola çıkan penti 2010 yılında oldukça iddialı modelleriyle mağazalarda yerini aldı bile. Her giyimin altına giyilebilecek model renk ve desenlerden oluşan koleksiyonu Hadise tanıtmakta.

Sayfayı Paylaş