gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir ? Hadi cevap bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım, Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı; sınıf öğretmenidir...

Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlköğretimde Öğretmen-Öğrenci Etkileşimine Sınıf Yönetimi Kurallarının Etkisi

İlköğretimde Öğretmen-Öğrenci Etkileşimine Sınıf Yönetimi Kurallarının Etkisi

Yrd.Doç.Dr. Muharrem ÖK (*) Yrd.Doç.Dr.Osman GÖDE(**) Vesile ALKAN(***) İçinde bulunduğumuz üçüncü bin yılda çağın hızlı gelişim ve değişimine ayak uydurabilecek nitelikli insan gücü yetiştirmek zorunlu hale gelmiştir. İyi bir eğitimin nitelikli öğretmenlerle sağlanacağı yadsınamaz bir gerçektir. Bunun yanında etkili bir eğitim için etkili bir sınıf yönetimi sağlanması da önemli diğer bir...
  2. Birinci sınıflar yarın okula başlıyor  Uyum programına alınacaklar...

Birinci sınıflar yarın okula başlıyor Uyum programına alınacaklar...

lköğretim 1. sınıf öğrencileri ile okul öncesi öğretime kayıt yaptıran çocuklar, okula alışmak için yarın okula başlayacaklar. Eğitim-öğretim yılı ise haftaya başlayacak. Okullarına alışmalarını sağlamak amacıyla, bir hafta erken başlayacak minik öğrenciler, 1-5 Eylül arasında ''uyum programı''na alınacaklar. Öğrenciler, bu program kapsamında öğretmenlerinin gözetiminde çeşitli etkinliklere...
  3. 1, sınıf öğretmenim  her nerdeysen bida çıkma karşıma

1, sınıf öğretmenim her nerdeysen bida çıkma karşıma

İlk okul 1, sınıf öğretmenim ne istedin benden benim suçum ne?Öğretmenimin kocasıyla benim babam aynı yerde çalışıyodu askeriyede onun kocası benim babamdan düşük rütbede olduğu için bana bi garezi vardı.Okuldan nefret ediyodum hergün yazım kötü olmuş diye defterimi yırtıyodu,hep dövüyodu :cry:Bikeresinde o çok sevdiğim suluğumu kırmıştı duvara fırlatıp benim ne günahım vardı be hoca..O...
  4. Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız

Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız

çevremizi temiz tutmak için neler yapmalıyız okulumuzu temiz tutmak için neler yapmalıyız sınıfımızı sınıfımızı nasıl tutarız okulumuzu nasıl tutabiliriz Sınıfımızı temiz tutmak için neler yapmalıyız? Sınıfımızı nasıl temiz tutarız
  5. 2013/2014  İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama

2013/2014 İlkokul Birinci Sınıf Kayıt Sorgulama

2013 çocuğum hangi okula gidecek 2013 eğitim yılında kayıt sorgulama birinci sınıf kayıt sorgulama 2013/2014 Eğitim ve öğretim yılın da çocuğunuzun hangi okula kayıt olacağınhı merak ediyorsanız aşağıda ki ilgili linklere tıkladığınız takdirde sonuçları öğrenebilirsiniz. Ayrıca çocuğun bulunduğu aya göre okula başlama yaşlarının hesaplaması konusun da sizlere detaylı bilgileri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş