gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Birine nasıl yardım edilemez

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Birine nasıl yardım edilemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır?

Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır?

Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır? “Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation” kısaca lazer (laser) ışını, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer ışını doku üzerine düştüğünde dokunun özelliklerine bağlı olarak üç farklı olay gerçekleşmektedir. 1. Yansıma: Yansıyan ışık çarptığı yere enerji bırakmaz....
  2. Bir Yarim Olsun İsterdim...

Bir Yarim Olsun İsterdim...

bir yarim olsun isterdim akor bir yarim olsun isterdim Ablalarım konu başlığından da anlaşıldığı gibi "...bir yarim olsun isterdim..." sözünün devamını getiricez... örn:Bir yarim olsun isterdim gözleri yeşil olsun
  3. biri yardım edebilirmiii:):):)

biri yardım edebilirmiii:):):)

ya ben bu siteden bişi anlamadım önce bişi yazıyorum sonra yazdığım yeri bulamıyorum:training1:

Sayfayı Paylaş