gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Birini cok sevdim

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Birini cok sevdim

emeğine sağlık canımmm

Birini cok sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok güzel bir Hikaye...

Cok güzel bir Hikaye...

5 sınıf hikaye örnekleri Okulun ilk gününde 5.nci sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkansızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan Mediha bir yıl önce Mustafa yı izlemişti ve diğer çocuklarla iyi...
  2. Sevdim seni bir tanem cok sevdim

Sevdim seni bir tanem cok sevdim

paylasimsiforum.com
  3. Cok konusulacak bir dügün

Cok konusulacak bir dügün

Vay be düğüne bak 03 Aralık 2008 Çarşamba 14:11 Biri önde gelen TV kanalının reklam pazarlama müdürü, diğeri eski manken. Bu düğün dillere destan olacak. Kanal D Pazarlama Müdürü Sevin Ergun ve eski mankenlerden Selim Sefada çiftinin düğün programı, kriz ortamında duyanları hayrete düşürüyor... İŞTE DÜĞÜN PROGRAMI: Yaklaşık 100 kişilik davetli grubu İstanbul'dan özel uçakla Pisa üzerinden...
  4. cok güzel bir corba

cok güzel bir corba

güzel bir çorba kızlar dün acıktım ve cnm corba cekti yaptım ve cok guzel oldu hemde doyurucu sizlerle paylaşmak istiyorum 3 havuc 2 patates 2 sogan bunlaarı suda kaynatın sonra alın mikserle püre haline getirin istediginiz mikar suyu tencerede kaynatın icine tavuk bulyon ve yapılan püreyi koyun iyice bi cırpın sonrada afiyet olsunnnnnnnnn

Sayfayı Paylaş