gebe
  1. berfin akbaş

berfin akbaş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir insan kuzenine aşık olursa napmalı :(

2. Yağmur alp

Yağmur alp Forum Okuru

Mrb cnm bence birisinin sana aşık olduğunu bu aralar sana daha yakın olmaya çalıştığında anlrsn ve birde senin şakalarına gülmesiyle anlyblrsn.Bazen de biri sana karışınca seni koruyabilir.Hayatında başarılar diliyorum :)))

3. Melıs suıcmez

Melıs suıcmez Forum Okuru

4. gizem kaya

gizem kaya Forum Okuru

kardeşim bak hislerine mukayet ol sonuçta senin kuzenin ona rezil olma hayatını mah etme abla tavsiyesi

birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kuşunuzun Hasta Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

muhabbet kuşu uyuması muhabbet kuşları nasıl uyur kuşu uyurmu neden uyur hasta nasıl iyileşir Hiç kimse bir kuşu kendi sahibi kadar iyi tanıyamaz. Kuşunuzun olağan dışı davranışları hastalık belirtisi olabilir. Eğer muhabbet kuşunuz evcil değilse hastalık başlangıcını fark etmek daha zor olabilir. Bu yüzden kuşunuzu çok yakından takip etmelisiniz çünkü muhabbet kuşları gerçek sağlık...
  2. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  3. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Kızlar ben hiç aşık olmadım ve merak ediyorum. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz ? Aşık olmak nasıl birşey ?...
  4. çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

çocukta stres olduğunu nasıl anlarız

Melekler merhaba. Ben çocuğumun garip hareketlerinden biz büyükler gibi strese girdiğini düşünüyorum. Bilemiyorum tabi. Sormak istediğim çocuklarda stres belirtileri nelerdir ?
  5. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...

Sayfayı Paylaş