gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

birisinin sevmesi için dua taşımak günah mı

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

birinin seni sevmesi için dua sevmesi için dua birinin seni okunacak sevdiğine güzel görünmek sevdiğinin iarkadşlarla aklımıza bir fikir geldi sevdiğimize kavuşmak sevdiğimiz kişinin sevgisinden karşılık bulmak için okunacak dua arayıp okumak için çok güzel bir dua bulduk yanlış hatrlamıyorsam maide ve nisa surelerinin bazı ayetleriydi bunları üstünde taşıyorsun duanın sonuna işte sevdiğin kişinin adını annesinin adını yazıyorsun. biz bunu yapmak istiyoruz ama bir konuda çekincemiz var bu yaptığımız günah mı muskya girer mi ? sevgi içeren sureler diye geçiyormuş kuranı kerimde de bu konuda gerçekten bilgisi olan kişiler varsa mutlaka cevapalsın yanlış birşeyde yapmak istemiyoruz doğrusu

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bunun fetvasını vermek haşa bana düşmez ama nacizane fikrimi soracak olursanız evet günah olur.Çünkü kimseye kendimizi zorla sevdirme gibi bir lüksümüz olmamalı ki böyle bir sevgininde hayırlı olacağını hiç sanmıyorum.En güzeli karşılıklı olan sevgidir...

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konularda az çok bilgi sahibi olduğum için acizane fikrimi belirtmek isterim. Şöyle düşünün; yaptığınız şey, karşı tarafın özgür iradesini etkilemeye çalışmak mıdır? Cevabınıza göre karar verin. Muska; belalardan, nazardan büyüden korunmak için yazılabilir. Muhafa edici sureler vardır. Ancak başklarını etkilemek için, onlara güzel görünmek, kendinizi sevdirmek için yapılacak şeylerin ben açıkçası çok da uygun olduğunu söyleyemeyeceğim.

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız ve bilgileriniz için teşekkür ederim bu konuda ama kararmı aldım ben artık yapmamam gerektiğini yani hepnize teşekkür ederim ..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu konu hakkında çok bir şey bilmiyorum ama büyü misali zorla sevdirmek gibi... kuran-ı kendiniz için okuyun taşıyın hayırlısını isteyin derim

birisinin sevmesi için dua taşımak günah mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günahlardan Arınmak İçin Dua

Günahlardan Arınmak İçin Dua

günahlardan arınma duası günahlardan arınmak için dua günahtan arınma duası günah Günahlardan arınmak için dua Allah günahlarımızı affetsin meleklerim :) اللّهُمَّ اِنّي ظَلَمْتُ نَفْسِي ظُلْماً كَثِيراً وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ اِلاّاَنْتَ فَغْفِرْلِي مَغْفِرَةً مِنْ عِنْدِكَ اِنَّكَ اَنْتَ الْغََفُورُ الرَّحيِمُ ''Allahümme inni zalemtü nefsi zulmen kesiran ve la yağfiruzzunübe illa ente...
  2. Günahları içlerini yakanlar için bir dua

Günahları içlerini yakanlar için bir dua

cinleri yakan dua cin yakan dua cinleri ayetler Ya Gafur Elestü bi Rabbiküm nidasını duyup Sensin Allahım cevabını verdiğimizden bu yana seni Rab bildik.KaluBela anından bu yana sana kuluz YARABBİ... Ya Fettah İçimizdekini biz dahi bilmezken sen biliyorsun...Niyetimizi Ruhumuz dahi sezemezken sen seziyorsun.Nefs ve Şeytan arasına sıkışıp yapma dediklerini yaptığımızı yap dediklerini ise...
  3. Günahlarımın affı için dua arıyorum

Günahlarımın affı için dua arıyorum

Günahlarımızın affedilmesi için Allah'a yakarıyoruz. En güzel dediğiniz sizi etkileyen daha önce pek duyulmamış güzellikte dua verir misiniz bana lütfen.
  4. Günahlara Kefaret için dua hangisidir

Günahlara Kefaret için dua hangisidir

Günahlar kefaret için okunması gereken dua hangisidir yardımcı olurmusunuz?
  5. numaramı turkcelle taşımak için kampanya var mı

numaramı turkcelle taşımak için kampanya var mı

Numaramı turkcelle taşımak istiyorum ama varsa kampanyalardan faydalanmak ta istiyorum. Bzen uygun fiyata telefon da veriyorlar, ya da konuşma ve smsla ilgili avantajlar oluyor. Var mı turkcell numara taşıma kampanyası şu anda ?

Sayfayı Paylaş