gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

biriyle çıkmak ona dokunmadığın halde günah mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

biriyle çıkmak ona dokunmadığın halde günah mı? neden?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

biriyle çıkmak ona dokunmadığın halde günah mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biriyle çıkmak günah mı ?

Biriyle çıkmak günah mı ?

biriyle çıkmak günah mı biriyle çıkmak sevgiliyle dokunmak günah mı aşık olmak günah mı gibi merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Az önce yine bir misafirimiz sormuş; Biriyle çıkmak ona dokunmadığın halde günah mı diye... Biz de biriyle çıkmak günah mı diye araştırma yaptık ve sevgiliye dokunmak günah mı sevgili olmak günah mı diye bilgiler topladık ve aşık olmak günah mı diyede...
  2. kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı arkadaşlar bu konuda dini bilgisi olan kızlar bana cevap yazarsa sevinirim.
  3. tırnak yemek günah mı

tırnak yemek günah mı

kızlar ben tırnağımı yemeden asla ama asla yapamıyorum duramıyorum. Bu yeme alışkanlığını yaşayan başka arkadaşlarımız var mı ? birde tırağımızı yersek günah oluyomu mu ve neden tırnak yiyiyoruz
  4. İntihar Etmek Günah mı?

İntihar Etmek Günah mı?

intihar günahmı intiharın dinimizdeki yeri, cana kıymak günahmı Allah yarattığı kuluna bir can vermiştir. Günü ve zamanı geldiğinde ise o canı yine Allah alacaktır. Bazı insanlar girdikleri psikolojik sıkıntılardan dolayı kendi elleri ile intiharı seçerek hayatlarına son verirler. Oysa dinimizde intihar etmek çok büyük bir günahdır... Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sizlerle... Hayat,...
  5. Aşık olmak günah mı?

Aşık olmak günah mı?

Sual: Günah işlememek şartı ile birini sevmekte mahzur var mıdır? CEVAP Sevgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birine karşı sevgi duymakta mahzur yoktur. Hatta iffetini koruyarak sevgisini gizlemek çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek ölen şehittir.) [Hakim, Hatib]...

Sayfayı Paylaş