Birkaç bebek yeleği modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

bebek yeleyi bebek yeleyı çocuk yeleyi çocuk yeleyı modelı [​IMG]

Birkaç bebek yeleği modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebek yeleği modeli şemalı

şemalı bebek yelekleri 0 yaş bebek yelekleri yeleği ölçüleri yakalı yeleği beyaz etek uçları renkli desenli modelleri Minik bebeğiniz için çok kullanışlı beyaz bebek yeleği ve şemasıyla birlikte yapılışını sizlerle paylaşıyorum YAŞ: 0-1 (Büyük beden ölçüleri parantez içindedir.) MALZEMELER: ANCHOR "Bebe" el örgü ipliği. Renk no: 1090 Beyaz, (Yaklaşık 100 gr.) 3.5 numara 1 çift örgü...
  2. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli - Asimetrik Bebek Yeleği Örneği. Kızlar ben Asimetrik Bebek Yeleği Modeli arıyorum sizden kendi bebekleriniz için ördüğünüz asimetrik modelleri bekliyorum.
  3. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli Nasıl Yapılır

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Asimetrik Bebek Yeleği Modeli Nasıl Yapılır Asimetrik bebek yeleği modeli isteyen misafirimiz için ve siz melek'lerimiz için, bu sayfamızda asimetrik bebek yeleği modeli ve anlatımını sunuyor şimdiden kolay gelsin diyoruz arkadaşlarım:) *Bebek yeleğinin yapılışının Anlatımı Bebek yeleğimize 64 ilmek başlayın ve DÖRT sıra haroşa örün.Lastiğin ÜÇÜNCÜ...
  4. 0-1 Yaş Örgü Bebek Yeleği Modeli

örgü bebek yeleği el örgüsü bebek yeleği bebek yelek örneği 1 yaşına kadar olan bebekler için kolaylıkla örüp hemen giydirebileceğiniz bir yelek modeli paylaşıyoruz melekler :) Renk elbette ki sizin hayal gücünüze kalmış ama beyazın yeri bir başka oluyor doğrusu :) Beden : 0-1 Yaş grubu. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 200 gr. Beyaz Yaklaşık 50 gr. Pembe 4 numara 1 çift...
  5. Şemalı Çiçekli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Burada

çiçekli bebek yeleği çiçekli bebek yeleği yapılışı Sevgili melekler, doğduktan sonra dünyanızın merkezi haline gelecek olan meleğinize bir yelek örmeye ne dersiniz ? Hem vaktinizi değerlendirmiş hem de yolcunuza giydireceğiniz kullanışlı bir yelek modeli örmüş olmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız şemalı çiçekli bebek yeleği modelini inceleyebilirsiniz :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Cocuk yeleyı