gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

birkaç duvar yazısı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun. Anne ben gidiyorum,aksama Dönerim,Sabaha Iskender.

Sınava kopyasız girmek, savaşa [​IMG]sız girmek gibidir.

KUMARI bırakacağıma BAHSE girerim.

Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.

Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

Öğrenci aşık olursa dersleri balayına çıkar...

Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi .

Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.

Adamın biri yatmış, karısı gemi....

Hakkımı Arıyorum ''Hakkının Karısı"!...

İnsanlari tanidikça hayvanlari seviyorum .

2. GreYfurT_DeLisi

GreYfurT_DeLisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birkaç duvar yazısı
    Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun.

Bu GüzeLdi TeşekkürLer...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birkaç duvar yazısı

emegıne saglık:hhh:

birkaç duvar yazısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Bir Mısır Tapınağındaki Duvar Yazısı

Eski Bir Mısır Tapınağındaki Duvar Yazısı

eski duvar yazıları eski duvar yazilari mısır yazıları yazısı tapınaktaki yazı Gürültünün ortasında sükunetle dolaş; sessizliğin içinde huzur bulduğunu unutma.Başka türlü davranmak gerekmedikçe herkesle dost olmaya çalış. Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık unutmak olsun.Bağışla ve unut...Ama kimseye teslim olma. İçten ol; telaşsız, kısa ve açık, seçik...
  2. El yazısı..

El yazısı..

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.Rüyada el yazisi kaderle yorumlanir. Rüyada yazi yazdiginizi görmek yapacaginiz bir is hakkinda düsündügünüze ve karar veremediginize, size verilen bir yaziyi veya gelen bir mektubu okudugunuzu görmek, eger yazi okunakli ise, hayra,okunmayacak...
  3. Hiyeroglif yazısı

Hiyeroglif yazısı

Rüyada bir kitabede veya bir ki-tapta hiyeroglif yazisi görmek, bir çok meselelerinizin çözüm bekledigine ve bunlarin içinden nasil çikacaginizi düsündügünüze isarettir. Hayatinizi degistirmeden daha iktisatli bir program çizerek bu çikmazdan yavas ,yavas çikacaginiz gerektigini unutmamaniz lüzumu, bu rüyanin medlulü içinde bulunmaktadir.
  4. Çivi Yazısı

Çivi Yazısı

Yazı, en genel tarifiyle, ağızdan çıkan seslerin, dolayısıyla sözcüklerin, kulak ya da jest yardımı olmaksızın, gözle görülebilen, bazen de dokunulabilen işaretler halinde biçimlendirilerek kaydedilmesini sağlayan araçtır. İletişini Araçları ve Fikir Yazıları İnsanoğlu varolduğundan beri, duygu ve düşüncelerini başka kişilerle paylaşabilmek için, çok çeşitli iletişim yolları bulmuştur....
  5. Romantik ve Duygusal Duvar Yazısı Örnekleri

Romantik ve Duygusal Duvar Yazısı Örnekleri

Duvar Yazıları Duygusal Duygusal Duvar Yazısı Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda sizlerle romantik çıkma teklifleri paylaştık. Bu sayfamızda da özellikle 90lı yıllarda çok moda olan duvar yazılarından Duygusal Duvar Yazısı örnekleri paylaşıyoruz... Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun.. İblisi Klavuz Edinirsen, Şeytan Sen Olursun.. İsteklerinin...

Sayfayı Paylaş