gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Birkac güzel resim daha...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Birkac güzel resim daha...

çok dehsetler..paylasım için saol

Birkac güzel resim daha... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hareketli birkac komik resim...

Hareketli birkac komik resim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. birkaç komik resim:)

birkaç komik resim:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Birkaç Komik Resim

Birkaç Komik Resim

4. Kayseri'den birkaç resim

Kayseri'den birkaç resim

Kayseri...Memleketim.. Sizlere memleketimden birkaç resim
  5. evimden birkaç resim

evimden birkaç resim

evimin resimleri evimin fotoğrafları Sevgili meleklerim, Evimden bazı bölümleri paylaşmak istiyorum. Bunları oğlum doğum günümde aldı.Çok şık ve benim için çok anlamlı:) Bu panoyu elleri sakat bir bayan yapıyor.Yardım amaçlı almıştım.Evimin baş köşesini süslüyor..Bunu yapana saygım ,sonsuz... Buzdolabım son derece memnunum:) Bütün evin yükü bu dolapta çoluk çocuk o kadar açmaya iyi...

Sayfayı Paylaş