gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

birkac kareyle afrika ayaklarınızın altında

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Vahşi hayvanları ve ormanları ile ünlü Afrika'dan kuş bakışı görüntüler. [​IMG]

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birkac kareyle afrika ayaklarınızın altında
    emeğine sağlık canım

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birkac kareyle afrika ayaklarınızın altında

sagol cicimm

birkac kareyle afrika ayaklarınızın altında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ataturk Kurani Ayaklar Altina Aldi Diyenlere Ders Olsun

Ataturk Kurani Ayaklar Altina Aldi Diyenlere Ders Olsun

kuranda atatürk atatürk kuranda geçiyormu türkler geçiyormu kuranı yırttımı kurana bastımı Atatürk´ün peygamberine hayranlığı Atatürk aynı ismi taşıdığı Hz. Muhammed Aleyhisselam’a son derece bağlı ve saygılı bir insandır. Bu saygı ve bağlılığı ifade etmesi açısından şu olayı nakletmemiz yerinde olacaktır: Bir vesile ile Batılı bir oryantalistin Hz. Peygamber hakkında yazdığı bir kitap...
  2. cennet annelerin ayağı altında

cennet annelerin ayağı altında

bebeğin dünyaya gelmeden önce allahla konuşması cennet annelerin ayaklari altindadir bebeğin dünyaya gelmeden önce allahla konuşması video cennet annelerin ayakları altındadır konuşan bebek Cennet Annelerin ayağı altındadır. Allah-u Teala Kur'an-ı Kerim'de şöyle buyurmaktadır: "Rabbin ondan başkasına ibadet etmemenizi ve anne babaya iyilik etmenizi emretmiştir. İkisinden birisi yahut her...
  3. cennet anaların ayakları altındadır Hadis-i Şerif

cennet anaların ayakları altındadır Hadis-i Şerif

cennet anaların ayakları altındadır cennet anaların ayakları altındadır hadis hadisi analarla ilgili hadisler ayet
  4. Ayağınızın altındaki sert derilerden böyle kurtulun

Ayağınızın altındaki sert derilerden böyle kurtulun

Bu konu; ayak altındaki sert deri ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim benimde muzdarip olduğum bir konuda sizlere yardımcı olacak olan bilgiler sunmayı istedim. Hani doğru bildiğimiz yanlışlar vardır hayatımızda ben bu gün onlardan birini daha öğrendim; topuklarımız için kullandığımız ponza taşları meğerse sevmediğimiz o görüntünün biricik sebebi olabiliyormuş. Açık ayakkabıları sürekli...
  5. ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

Merhaba.Benim ayaklarımın altları çok ağrıyor. Hiç ağrı kesici falan da kar etmiyor.Acaba ne yapabilirm, ne önerirsiniz bana ?

Sayfayı Paylaş