gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Birkaç patik modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

birkaç patik modeli

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Birkaç patik modeli
    bizim sülale patikçi zatii:)
    teşekkürler:)

Birkaç patik modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patik modelleri

Patik modelleri

iki şişle patik örnekleri şişle patik örnekleri yapımı beş yapımı beş dikişsiz patik modeli MALZEMELER: 50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin: İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı: Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye başlayacağız. Ancak düz örmede iki sırada bir...
  2. birkac model daha

birkac model daha

klasık çantalardan sıkıldım kendim de yapabilirim diyorsanız sizler için bir kaç örnek hem size hobi eglence olur hemde yaptıgınız emek verdiginiz seyi kullanmak işinize yaradıgını görmek sizi mutlu eder eminim işte size fikir olabilecek bir kaç örnek ..................:)
  3. Birkaç hoş atkı  modeli

Birkaç hoş atkı modeli

Birkaç atkı modeli sizlere... Belki biri hoşunuza gider.Benim hoşuma giden 3. resimdeki atkı modeli .Sizcede hoş durmuyormu?...
  4. Birkaç nişan yüzüğü modeli

Birkaç nişan yüzüğü modeli

Nişan,sözden sonra gelen evliliğe 2. adım.Önemli ve heyecanın dahada arttığı bir dönem.Artık bundan sonrası atılan adım en önemli adımlardan biri.Eğer bu hayata doğru adım atmaya karar verdiyseniz,nişanın önemli ve gerekli aksesuarlardan biri olan nişan yüzük modelleri sizler için...

Sayfayı Paylaş