gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Birkaç söz..

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ya bir çift güzel bakıştı, yada sarfedilen, bikaç cümle...
    ya saflığındı beni tutan yanında,
    yada haykırışıma ses vermemen.
    tutsak olma arzumun hat safhada olduğu bir anda
    karşıma çıkışındı belki...
    belkide sadece yorgun yüreğiminin kontrol edilemediği idi o gün,
    aslında geçmişin bıraktığı yaraların izlerinden kurtulmak için son hamlemdi
    neydi, kimdi, nasıldı ve neredeydi...
    sadece küçük bir rüya idin sen benim için...
    tadına doyulamamış bi rüya idin..

Birkaç söz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair güzel birkaç söz

aşka dair mesajlar aşka dair güzel mesajlar güzel birkac söz ilahi sözler BENDEN COK UZAKTA OLSANDA SANA SARILIP DOKUNAMASAMDA SANA SESIMI DUYURAMASAMDA KALBIMIZIN BIR OLDUGUNU VE SENINDE BENI BEN KADAR OZLEDIGINI BILIYORUM. Yalnızsan,kaderindeyim..Umutsuzsan,kalbindeyim..Se viyorsan, ellerindeyim...Aşıksan,yüreğindeyim..Ağlıyorsan,gö zlerindeyim...Benimleysen aldığın her nefesteyim......
  2. ölmeden önce söylenen birkaç söz... çok komik ya

ölmeden önce söylenen birkaç söz... çok komik ya

GÖNDER GÖNDER, BEN TUTARIM. - AABI ÇOK SERİ BİR ARABA BU YAAA... - KORKMA HAYATIM, ARABAMIZDA ABS VE AIRBAG MEVCUT. - POSTANEDE BANA AİT BİR KOLİ VARMIŞ ONU ALMAYA GELDİM. - OOLUM..5 TAŞ ÇALDIM RUHUN BİLE DUYMADI.. - BAKIN ÇOCUKLAR, BU DENEY SETİ, KAPAĞI AÇILINCA GÜVENLİK ÖNLEMİ OLARAK ELEKTRİGİ KESER.. - DEMEK PİRANA DEDİKLERİ ŞEY BU..HİHO.. - BAK HULUSİ ABİ BIYIKLARI ILE OYNUYOM Bİ ŞEY...
  3. sır ile ilgili birkaç güzel söz

sır ile ilgili birkaç güzel söz

sırla ilgili sözler sır ile ilgili sözler sır vermekle tutmakla ile anlamlı # Başkalarının senin sırrını açıklamasını istemiyorsan, sen kendi sırrını açıklama. Seneca # Bir seladaha kıymetli değildir. İkisi de aynı hükümdedir. Hadis-i Şerif # Bir sırrın ucunu veren, tamamını elinde tutamaz. J.P. Richter # Cahile verme sırrını, sır elden çıkar. Kul Nesimi # Düşmanının bilmesini istemediğin...
  4. kadına dair birkaç felsefi söz

kadına dair birkaç felsefi söz

kadına dair güzel sözler kadına dair sözler kadınlara aşka felsefi söz dinlemeyen kadın Kadınlarla ilgili o kadar şey söylenmiş ki.Kimine katılmayız,kimine katılmamak mümkün değil.Biz neymişiz ya dedirten felsefi sözler:dil: Bir kadin kisik sesle konusuyorsa birsey istiyor demektir.Sesini yükseltiyorsa bilin ki istedigini elde edememistir... -Anonim- Karisi güzel olan adam mutlu...
  5. birkaç karadeniz şarkısını sözleri lazım

birkaç karadeniz şarkısını sözleri lazım

Bana birkaç karadeniz şarkısının sözleri lazım sitenizde bulunur mu karadeniz şarkıları sözleri ?

Sayfayı Paylaş