gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Birkan Sokullu Röpörtajı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

birkan sokullu röportaj birkan sokullu röportajları facebook magazin özel hayatı [​IMG]
    atv'nin yeni dizisi 'Elif'te rol alan manken Birkan Sokullu ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen olumlu tepkiler aldığını belirten birkan sokullu. 'Elif'te ilk kez oyunculuğa soyunan Birkan Sokullu 5 yıldır mankenlik ve modellik yapıyor.2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de derecesi de bulunan Sokullu, kariyerini oyunculuk üzerine kurmayı hedefliyor. Dolunay Soysert'ten oyunculuk üzerine dersler aldığını belirten Birkan Sokullu "Dizi başladığından beri çevremden çok olumlu tepkiler aldım. Bu benim özgüvenimi arttırdı. Ama elbette ki bu işte daha çok yeniyim ve mutlaka oyunculuğumu geliştirmek için eğitim alacağım" diyor.

İstanbul'da doğdu, 23 yaşında... 10 yıllık profesyonel basketbol geçmisi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı.

RÖportaj:

Yalnızlık Beni Çok Korkutuyor
    * Sizi en çok ne kızdırır?
    Yalan söylenmesi... Yalana asla tahammülüm yoktur.
    * Sıkıntılı zamanlarda neler yaparsınız? Köpeğim Ajan'la uzun gezilere çıkarım.
    * Hayatla ilgili en büyük korkunuz nedir? Yalnız kalmaktan çok korkarım.
    * Hırslı mısınız? Evet, hırslıyım. Tuttuğunu koparan bir karakterim vardır.
    * Kıskandığın ve keşke onun gibi olsaydım dediğin birileri var mı? Kıskanma olarak değil ama elbette her anlamda örnek aldığım birçok kimse var.

* Bir gününüz genelde nasıl geçiyor? Bugünlerde zamanımın çoğu dizi setinde geçiyor normal olarak. Boş zaman olmuyor açıkçası... İlk bulduğum fırsatta Dolunay ile çalışma yapıyoruz.
    * Hayatınızda pişman olduğunuz bir şey var mı? Hayatımda yaşadığım hiçbir şeyden pişmanlık duymam. "Yaşamam gerekiyormuş demek ki" der geçerim...
    * Takıntılarınız var mı? Her insanda oldugu kadar diyebilirim.
    * Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız? Aşık olmak nasıl anlaşılır, ifade edilir? Bunu anlatmak çok zor... Aşk duygusallık değil, yetenektir bence... Aşk, yaşamak ve yaşatmaktır.

Birkan Sokullu Röpörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

birkan sokullu birkan sokullu resimleri resim sokulu resmi sitesi Birkan Sokullu Resimleri İstanbul doğumlu, 23 yaşında... 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı. Ayrıca 2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de 3.lük derecesi...
  2. Aslı Enver Sevgilisi Birkan Sokullu

Aslı Enver Sevgilisi Birkan Sokullu

aslı enver sevgilisi birkan sokullu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Kanal D Kavak Yelleri dizisinde rol alan Aslı Enver sevgilisi Birkan Sokullu ile İstinye Park'ta görüntülendi ve rol arkadaşı Pelin Karahan'ın süpriz evliliği hakkında "banada sürpriz oldu, bende bilmiyordum" dedi. Güzel oyuncu Aslı Enver ve sevgilisi Birkan Sokullu nun haberinin tüm detaylarını hemen aşağıda...
  3. Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Selam kızlar sizlerden mümkünse benim için Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları paylaşmanızı istiyorum lütfen bu isteğimi yerine getirin.
  4. Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir?

Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir?

fatih dizisi oyuncuları, fatih dizisi birkan sokullu, birkan sokullu kimdir Sevgili melekler, Fatih dizisinde Fatih Sultan Mehmet'in en sevdiği oğlu olan Şehzade Mustafa'yı Birkan Sokullu canlandıracak. Başarılı oyuncunun hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgi edinelim... Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını...
  5. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden derlediğim görselleri bu konumuz da paylaşıyorum. Özellikle genç kızlar tarafından büyük beğeni ve hayranlıkla izlenen genç oyuncu Birkan Sokullu, dizi de evin iki oğlundan küçük olan Kerim'i canlandırıyor.

Sayfayı Paylaş