gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Birkan Sokullu ve Ushan Çakır "Kurt Seyt ve Shura" Dizisinde!

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kurt seyt ve shura oyuncuları, birkan sokullu haberleri, ushan çakır haberleri
    Sevgili melekler, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı yeni başlayacak olan dizilerden Kurt Seyt ve Shura adlı diziye iki ünlü isim dahil oldu. Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandıran Birkan Sokullu ve Leyla ile Mecnun dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Ushan Çakır dizinin kadrosuna katıldı. Birkan Sokullu'nun canlandıracağı karakter, Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı karakterin en iyi arkadaşı olarak ekranlara gelecek. İşte haberin detayları...

birkan-ushan.jpeg

Birkan Sokullu ve Ushan Çakır "Kurt Seyt ve Shura" Dizisinde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

birkan sokullu birkan sokullu resimleri resim sokulu resmi sitesi Birkan Sokullu Resimleri İstanbul doğumlu, 23 yaşında... 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 5 yıl önce Öner Evez ile tanıştıktan sonra profesyonel olarak modellik ve fotomodellik yapmaya başladı. Ayrıca 2003 yılında, 'Best Model Of Turkey'de 3.lük derecesi...
  2. Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu)

Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu)

birkan sokullu cagatay ulusoy demir küçük sırlar kücük sırlar demir adını feriha koydum, küçük sırlar, emir, demir, Çağatay Ulusoy, birkan sokullu, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Küçük Sırlar dizisinin Demir'i Birkan Sokullu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler......
  3. Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Selam kızlar sizlerden mümkünse benim için Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları paylaşmanızı istiyorum lütfen bu isteğimi yerine getirin.
  4. Ushan Çakır Resimleri 2015

Ushan Çakır Resimleri 2015

ushan çakır resimleri, ushan çakır kara ekmek, ushan çakır fotoları Daha önce Kurt Seyit dizisinden tanıdığınız Ushan Çakır yakın bir zaman da atv ekranların da başlayacak olan Kara Ekmek dizisinde oynayacak. Hayranları için kendisinin resimlerini sizler için paylaşıyoruz.
  5. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden derlediğim görselleri bu konumuz da paylaşıyorum. Özellikle genç kızlar tarafından büyük beğeni ve hayranlıkla izlenen genç oyuncu Birkan Sokullu, dizi de evin iki oğlundan küçük olan Kerim'i canlandırıyor.

Sayfayı Paylaş