gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

birkez gönül yıktın ise!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir kez gönül yıktın ise bu kıldığın namaz değil Yetmiş iki millet dahi elin yüzün yumaz değil

Ne erenler geldi geçti, bunlar yurdu kaldı göçtü
    Kanat açıp Hakka uçtu hümâ kuşudur kaz değil

Yol odur ki doğru vara, göz odur ki Hakkı göre
    Er odur alçakta dura yüceden bakan göz değil

Doğru yola gittin ise er eteğin tutun ise
    Bir hayır da ettin ise birine bindir az değil

Yunus bu sözleri çatar, sanki balı yağa katar
    Halka mallarını satar yükü cevherdir tuz değil

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: birkez gönül yıktın ise!
    emeğine sağlık

birkez gönül yıktın ise! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gönül

gönül

GÖNÜL GÖNÜL DEDĞİN İPEKTEN ZARİF GÖNÜL EHLİ OLANLAR OLUR ARİF ARİFE GEREKMEZ DOSTLAR TARİF ANLATIR ONLAR MANA YOLLARINI. GÖNÜLÜ MEVLAYA VERENLER GÜLER ONLAR AŞIKLARIN İZİNİ SÜRER GÖZLERİNE KUDRET SÜRMESİ SÜRER ANLATIR ONLAR SIR YOLLARINI. GÖNÜL ÇOK YÜCEDİR KIRMAYA GELMEZ PİR ETEĞİ TUTANLAR KÜFÜRE DÖNMEZ GÖNÜL ERLERİ ÇİĞ LAFI SEVMEZ ANLATIR ONLAR PİŞMENİN YOLLARINI. GÖNÜL MÜCEVHERDİR AŞK...
  2. Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu. Canımı acıtıp,kalbimi kanattı. Kapanmış sandığım,sayfaları yeniden açtı. Küllenmiş meğerse bendeki sen, Adını duyduğum anda yeniden ateş aldı. Sesini özledim bugün dünden daha çok. Gülüşüne hasretim,sensizlikteyim. Acımı yoksa aşkmı dersin bu, Alışkanlıkmı yoksa tutsaklıkmı, Kalbimin kapıları açık hala sana. Çok özelsin unuttum sanma. Her nerede olursan ol....
  3. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...
  4. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D

Sayfayı Paylaş