gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 01 - İlimoni Ektim Taşa 02:59

02 - Niksarın Fidanları 03:07

03 - Kütahya'nın Pınarları 04:16

04 - Evreşe Yolları Dar 02:15

05 - Zühtü 03:28

06 - Çarşambayı Sel Aldı 04:39

07 - Pınarbaşı 03:22

08 - Dere Geliyor Dere 02:42

09 - Gesi Bağları 04:27

10 - Çayelin'den Öteye 03:59

11 - Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına 03:18

12 - Çemberimde Gül Oya 03:12

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

1999'da "Kutupta Yaz Gibi" ile başlayan BAHA rüzgarı "Boşver Üzülme", "Canım Sevgilim", "Bizim Hikayemiz", "Yalnızlığım", "Aşk Acısı", "Bitmeliyse", "Ölmeyen Şarkı", "Çılgınım Benim", "Kıyamam Sana", "Yalnızlık Benim Eski Sevgilim", "Ağla Halime", "Bana Geri Ver",...
  2. Emrah - Yelpaze Albüm tanıtımı

Emrah - Yelpaze Albüm tanıtımı

emrah 2009 albümü emrah 2009 album albumu albüm yeni albüm 01. Ruhundayım 02. Hani Nerde 03. Seni Seviyorum 04. Aşkım Gitme 05. Gittiğin Günden Beri 06. Dön Artık 07. Aşkın Muamma 08. Seni Seviyorum (Version 2) 09. Ruhundayım (Club Versiyon) 10. Ruhundayım (House Versiyon)
  3. esra içöz İstanbul albüm tanıtımı

esra içöz İstanbul albüm tanıtımı

İstanbul Uçurumun Kenarında Şarap Mahsende Yıllanır (Miriş Taksimi: Hüsnü Şenlendirici) Söyle Nazmi Bu Kaş Çatış Ud Taksimi / Yıldıran Göz Bir Avuç Pişmalık Aşkın İçinde Rüya Bağdat Yolu Ayrılık Rüzgarları Çayır İnce Biçemedim / Türkü
  4. Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı

Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı

Bu konu; Nilüfer "13 Düet" Albümü Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Nilüfer, "13 Düet" albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "12 Düet" adlı rockçılarla hazırladığı ilk albümün ikincisi niteliğinde olan "13 Düet" albümüni Nilüfer yine rockçılarla hazırlamış. Ocak ayı sonunda...
  5. Şebnem Ferah "Od" Albüm Tanıtımı

Şebnem Ferah "Od" Albüm Tanıtımı

şebnem ferah şebnem ferah yeni albüm 2013 şebnem ferah od Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Şebnem Ferah, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü "Od"u, 9 Mayıs'ta (yarın) Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya çıkarıyor. İşte albümde bulunan şarkılar.. Kalbim Mezar Söz & Müzik: Şebnem Ferah Birileri Var Söz & Müzik: Şebnem Ferah Od Söz & Müzik: Şebnem Ferah...

Sayfayı Paylaş