gebe
  1. gamze varol

gamze varol Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

BİRLİKTE PARA KAZANALIM

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında gamze varol tarafından paylaşıldı.

MERHABA ARKADAŞLAR ORİFLAME İLE PARA KAZANMAYA NE DERSİNİZ? LİNKTEKİ FORMU DOLDURUN KENDİ İŞİNİZİ YAPIP PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN.NE KADAR KAZANMAK İSTEDİĞİNİZE SİZ KARAR VERİN.BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE YAPILAN BU İŞTE ÇOK GÜZEL PARA KAZANILACAĞINI UNUTMAYIN.LİNKTEKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ.OCAK AYI ÜYELİK 1TL ,BİRBİRİNDEN CAZİP EKSTRA AVANTAJLARI KAÇIRMAYIN.
    http://tr.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=2323621

BANA [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme: 16 Ocak 2014
BİRLİKTE PARA KAZANALIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hansa Birliği

Hansa Birliği

Hansa Birliğini Hansa Birliği, Almanya'nın kuzeyindeki kentlerin ve yabancı ülkelerde yaşayan Alman gruplarının, karşılıklı çıkarlarını korumak amacıyla kurduklan ticari örgütlenme. Hansa isminin kökeni 13. yüzyıldan 15. yüzyıla değin Avrupa'nın kuzeyinde önemli bir ekonomik ve siyasal güç olmuştur. Ortaçağ Almancasında...
  2. Keremcem - Birlikte

Keremcem - Birlikte

Gün batıyor bak yine Sen bir yerlerde ben seninle Dol içime öyle kal Son seferin olsun bu sefer.. Birlikte uyansak güneşi koklasak senle Birlikte ağlasak bir zaman gel zaman gülsek birlikte Birlikte büyüsek yılları küçültsek senle Birlikte yaşasak bir zaman gel zaman ölsek birlikte
  3. Aksaray Birlik

Aksaray Birlik

aksaray birlik aksaray birlik ankara Firma: Aksaray Birlik Firma Gerçek Adı: Aksaray Birlik Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İbrahim Gökgöz Genel Müdür: İlhami Kaya Merkez Adresi: Yeni Sanayi Sitesi 8 Blok No:7 Aksaray İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 17 52 Tel 2: (212) 658 17 55 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: İlhami Kaya Peron No: 141 Tel 1: (212) 658 17 52 Tel...
  4. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  5. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...

Sayfayı Paylaş