gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

birlikte yaşlanmak vardı....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

[​IMG][/URL][/IMG]

birlikte yaşlanmak vardı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşlanmak kaçınılmaz.

Yaşlanmak kaçınılmaz.

Ancak yaşlanma hızını kontrol edebilmek ve bu süreci sağlıklı geçirebilmek için besinlerden yararlanmak mümkün Doğru beslenme, cildi ve dış görünümü olumlu etkilemenin yanı sıra kanser ve diyabet gibi hastalıkların oluşmasını da engelleyebiliyor. Nebraska Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Profesör Denham Harman'a göre, hücreleri ve DNA'yı tahrip eden serbest radikaller, yaşlanmayı yüzde 99...
  2. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...
  3. Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlunun birlikte fotoğrafları var mı

Cem Yılmaz Yaprak Özdemiroğlunun birlikte fotoğrafları var mı

Kızlar Cem yılmaz kendinden baya büyük bir kişi ile birlikte adı yaprak özdemiroğlu zaten bililyorsunuzda bu ikilinin birlikte çekilmiş fotoğrafları var mı??
  4. avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır

avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır

avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır ? kızlar merak ettim bilen varsa avrupa birliğinin bayrağında kaç yıldız vardır yazsın :)

Sayfayı Paylaş