gebe
  1. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Birşey sormak istiyorum.

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sondamla tarafından paylaşıldı.

Benim nickimin altında Melek yazıyor.30 mesaja gelince melek oldum.Acaba uzman melek,profesyonel melek ve bizim melek ünvanları kaç mesajla sınırlıdır?:confused:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Birşey sormak istiyorum.
    Sevgili SonDamla;

Taze Melek ---------> 0
    Melek --------------> 30
    Uzman Melek-------->100
    Profesyönel Melek--> 200
    Bizim Melek --------> 500
    Harbi Melek --------> 1500

Mesajla oluyor.

Yardımcı olabileceğimiz başka birşey olursa sorabilirsiniz.

Saygıyla

M.M. Bilge

Birşey sormak istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sormak

Sormak

Birine bir yer sormak iz peşinde olmaya, Bir konu sormak öğrenci olmaya ya da işte sebata, alçakgönüllü olmaya delalet eder.
  2. Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne...
  3. kuşuma birşeyler öğretmek istiyorum

kuşuma birşeyler öğretmek istiyorum

kuşumun adı bıcırık.daha bir yaşına girmedi.aşkım,cici kuş gibi kelimeleri söyleyebiliyor.elimden çok korkuyor dediklerinizi uyguluyorum ama yinede çok korkuyor yukarı çık aşağı in gibisinden bazı emirleri yapmasını istiyotum ama başaramıyorum sab retmeye çalışıyorum.cinsiyeti erkek bu arada ani hareketler yapıyor.kafesine sokamıyorumm. ne yapmalıyımm?
  4. bir şey sormak istiyorum :(

bir şey sormak istiyorum :(

merhaba kızlar benim sorum şu erkek arkadaşınız hiç haber vermeden aniden ailesinin yanına memleketine gitse,orda size mesaj atıp 'aşkım ben senden gizli bişey yaptım söylemeye korkuyorum annemin yanına geldim' dese ne yapardınız? ne düşünürdünüz? nasıl bi tepkiniz olurdu? daha önceden de birtakım sorumsuz davranışları olan biri bu erkek arkadaş.
  5. bebekler için epilepsi belirtilerini sormak istiyorum

bebekler için epilepsi belirtilerini sormak istiyorum

Ailede epilepsi hastası var ve bu hastalık çok kötü. Bir arkadaşım epilepsinin genetik olduğunu söylüyor. Bilgim yok, acaba bebeklerde epilepsi varsa bekirtileri nasıl oluyor, lütfen yazın.. :(

Sayfayı Paylaş