gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Birşeyler Var Yüreğimde Can Çekişen

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    yüreğine sağlk cnm..çok beğendm...

Birşeyler Var Yüreğimde Can Çekişen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat diye birşey var

hayat diye birşey var

Nedir ,ne oluyor,unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı, günler ,kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden ,arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç ... bir müzik sesiyle söyle bir koltuğunuzda doğrulduğunuz,aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz ,bir ağaç gölgesinde bir an durmak,bir akşam üstü denize...
  2. Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Ekmeğim çorbam gibisin sıcak İçtiğim sigaram gibisin efkârlı Kadehimdeki şarap gibisin Hey deli yar Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Ellerimde ellerin Gözlerimde gözlerin Sıcak yaz gecelerimde Hayalimde sen varsın Dağlar yerinden oynasa da Aka sular durulsa da Dünyam karanlık olsa da Güneşimde sen varsın Yüreğimde sen varsın Nefesimde nefesin...
  3. Yaşadıklarımdan öğrendiğim birşey var

Yaşadıklarımdan öğrendiğim birşey var

YAŞADIKLARIMDAN ÖĞRENDİĞİM BİRŞEY VAR Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var: Yaşadın mı, yoğunluğuna yaşayacaksın bir şeyi Sevgilin bitkin kalmalı öpülmekten Sen bitkin düşmelisin koklamaktan bir çiçeği İnsan saatlerce bakabilir gökyüzüne Denize saatlerce bakabilir, bir kuşa, bir çocuğa Yaşamak yeryüzünde, onunla karışmaktır Kopmaz kökler salmaktır oraya...
  4. Yüreğinizi çizenler var mı?

Yüreğinizi çizenler var mı?

Yüreğinizi çizenler var mı?Umarım yoktur...Varsa da bu yazıyı okuyunca bir daha düşünün...Yüreğinizin faydası için.... Gülün dikeni battı dün parmağima, ve hala gülümseyerek bakiyorum parmağımdaki kücük sıyrığa... Kizamadım... cünkü gülün dikeni batmadan önce sükretmistim; " Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmissin " demistim. Kızamadim, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme...

Sayfayı Paylaş