gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Birsuru Msn Nicki

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Manasız sözden horoz sesi daha güzeldir. Hiç olmazsa o ne zaman öteceğini bilir. Zirvelerde kartallar da bulunur, yilanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, digeri ise sürünerek gelmistir

Katira cilve yap demisler,katir çifte atmis

Yilan bile dogrulmayinca,deligine giremez.

DURMUS SAAT BILE GUNDE IKI KEZ DOGRUYU GOSTERIR (V.I.LENIN)

BASIM DIYE OGUNMEYIN NE GELIRSE BASA GELIR DIZ DUSERSE TOPRAK USTUNE BAS DUSERSE TASA GELIR.
    INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

Konuşmak, öğrenmeye yol açar; ama dehanın okulu yalnızlıktır. GİBBON

Söylediklerini kabul etmeyebilirim; ama söyleme hakkını ölünceye kadar desteklerim. VOLTAİRE
    ■ Konuşma, insanın aklını kullanma sanatıdır. EFLATUN

Çamur atma; hedefini şaşırır, kirli ellerinle kalıverirsin. JOSEPH PARKER

EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER

Başkalarının gururuna tahammül edemeyişimiz, kendi gururumuzu incittiği içindir.(La Rochefaucauld)
    Gururun en güzelinde bile bir suç kokusu vardır. (Nurullah Ataç)
    Kavakların dikliğine, boylarının uzunluğuna bakıp onları önemli bir şey sanmayın. bütün kibirli, meyvesiz ve gölgesiz yaratıkların başları bulutlarda sallanır. (Cemil Sena)

Başkalarının sizi giybet etmesinden kederlenmeyiniz. Zira gıybet eden, farkında olmayarak size iyilik etmiş olur. Horasani

Dedikodu basit ruhlu insanların eğlencesidir. Corneille

Kardeşinin dahi hoşlanmadığı bir şeyden başka yerde bahsedilirse bu da dedikodudan sayılır. John Watson
    Gerçeği her zaman savun, anlayan olmasa bile, vicdanına karşı hesap vermekten kurtulursun. Wells
    Gerçeğin ne saçında ne sakalında, kimse şimdiye kadar tek beyaz tel görememiştir. N. Ward

Güler yüzle söylenen bir yalanı; bir anda yuttuğumuz halde, acı gerçeği ancak damla damla yutarız. Diderot
    Budur benim hayatta beğendiğim meslek, sözün odun gibi olsun doğrun tek. (M.Akif Ersoy)
    Ahmak, ışıkla alevi karıştırır ve kendisini her yakanı güneş sanır. Cenap Şehabettin
    Egoist daima en sevdiği kişiye, yani kendisine zarar verir. (Bernice Peers)
    Gene de bir iştir beklemek. Bekleyecek bir şeyi olmamaktır korkunç olan. (Cesare Pavese)
    · Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir. (Muaz)

Benim için seni görmek suya benzer
    Seninle yasamak ise nefes almaya
    Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Birsuru Msn Nicki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  2. msn nicki için harika sözler...

msn nicki için harika sözler...

harika sözler facebook *gerçekler kapalı rüzgarlarla avunur... *uymak yenilmekti senin yasana,yenilgiyi seçtim hayatım kaydı. *hayat alışılır ama unutulmaz... *ne yazık ki her yükselişin bir düşüşü vardır... *sanma serseri sevmez,serseri severse araya kimse giremez... *hayat acımasızdır.çünkü ders vermeden sınav yapar... *sen gülerken yanındakilerde güler.ama ağladığında yalnız...
  3. BEŞİKTAŞ taraftar nicki

BEŞİKTAŞ taraftar nicki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. YAHOO!da ALLAH nicki yasaklı!?

YAHOO!da ALLAH nicki yasaklı!?

priest nickleri allah nickleri . yahoda Allah isimi yasaklı ve yasaklı olan diğer nickler şöyle: Banned Words: allah binladen osama raghead yahoo security admin fuck asshole cunt Bunun yanında alınabilir nickler ise şöyle: Allowed Words: god messiah jesus jehova yahweh savior buddah quran koran mohammad islam usama nazi satan devil jihad...

Sayfayı Paylaş