gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bişey sorem miiii:)))))))

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

hep erkekler çapkın diye sorumsuz diye daha bi çok neden vardır .... peki siz erkek olsaydınız çapkın olur muydunuz ???????

ben olmazdım desem doğru söylemiş olur muyum kiiiiiiii:laugh:

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaa annem ergenlik dönemimden beri allaha sükür erkek olmamissin arkani toplayamazdik diyo :hhh: simdi esimde öyle cok capkin olurdun eminim diyo ne alakaysa:zuha:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çapkın olmak için illada erkek olmak gerekmez ki :D:D Nasıl olur diye soracak olursanız bana ulaşın hahaha itina ile öğretirim çapkınlığın inceliklerini :hhh: Allah'ım yarabbim kendimi rezil eden bir konuya yorum yapıyorum hahaha

4. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben her zaman diyorum iyiki bayan olmusum erkek olsam istanbulda kız bırakmazdım :D
    playboy olcak biriyim bunu biliyorum:D Allah korumus:D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Olurdum Kesin yaa :D:D:D
    Hemde ne Capkin :hhh:

Elimden kacan degil, Sadece Ucan Kurtulurdu :D:D:D:D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilim varken çaplıklık yapmazdım ama yokken..allah ne verdiyse:D:D:D:D

bişey sorem miiii:))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin siz bişeyler önerin

gelin siz bişeyler önerin

sevgili mm sakinleri bir süredir bu sitedeyim yanlız burda bişeylerin eksik olduğunu hissediyorum açıkçası bu eksikliyin ne olduğunu çözmüş dyilim burda sayılı bir kaç arkadaşın dışında aktif olan üye sayısı çok az demekki bişeyler eksik yada yeterli deyil kendi adıma ben bu siteyi çok seviyorum burdaki dostluğuda seviyorum madem burası bizim sitemiz o halde el birliğiyle burayı dahada...
  2. İşte Aşk  böyle bişey***

İşte Aşk böyle bişey***

Sevdiğiniz erkek yada kocanız bi kaza geçirdi. bakıma muhtaç bi durumda? Siz olsanız ne yapardınız?, Sizce o ne yapardı? Aşkınızın büyüklüğünü görelim dürüstçe:)
  3. İnternet dünyası böyle bişey

İnternet dünyası böyle bişey

biri adsl karikatürleri iyica hayatımıza yerleşen sanal dünyayı çok iyi anlatmıyo mu sizce de :laugh::laugh: ve çok da şirinleer:laugh:
  4. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  5. Evlilik böyle bişey ..

Evlilik böyle bişey ..

Evlilik, sabahleyin üstünüz açık uyandığınızda, "yorganı hep üstüne çekiyor" diy...e kızmak değil, "iyi, gece üşümeden uyuyabilmiş" diye sevinebilmektir. Eşinizin de "eyvah, o üşümüş" diye üzülebilmesidir. Evlilik, birlikte oyun oynamaktır. Ama birbirine oyun oynamak değil. Evlilik, dostlar gittiğinde elinizde kalan yegane şeydir. Evlenince dostlar zaten...

Sayfayı Paylaş