gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bişimi dedin aşkım

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bişimi dedin aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk nasıL bişi..!

Aşk nasıL bişi..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bişi

Bişi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sen bana aşk dedin

sen bana aşk dedin

Senden benden ne farkeder şeytana uyup aşkı yakmışız Adımı söylemezdin bana seslenirken Aşk derdin aşkım derdin her aşk dediğinde Beni kendine daha çok aşık ederdin Buluştuğumuz anları hatırlıyorum Güller açardı gönlümde sen gelirken 3-5 saat bile ayrılsak yapraklarım dökülürdü sen giderken Fırtınalarda korunup saklandığım liman olduğumu söylerdin ömrünün sonuna dek...
  4. Adına aşk dedim

Adına aşk dedim

Sayfayı Paylaş