gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bisküvili Prenses Tatlısı

Konu, 'Tatlılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

halley prenses tatlısı halley tatlısı bisküvili prenses bisküvili MALZEMELER Alt için:
    5 su bardağı süt
    1 su bardağı şeker
    1 su bardağı un
    1 paket margarin
    1 paket kakaolu bisküvi
    Üst için:
    1 su bardağı süt
    1 su bardağı su
    1 su bardağı şeker
    3 yemek kaşığı un
    1 yumurta sarısı

HAZIRLANIŞI
    Un, şeker, süt, margarin bir tencereye koyulur ve kaynayıp puding kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. Daha sonra ocaktan alınır ve mikserle en az 15 dakika karıştırılır. Bu arada bir kaba süt ile ıslatılmış bisküviler dizilir. Üzerine hazırladığımız muhallebi dökülür.
    Üst Hazırlanışı:
    Un, şeker, süt, su ve yumurta bir tencerede kaynayıncaya kadar karştırılır daha sonra ocaktan alınır ve mikserle en az 15 dakika karıştırılır.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Bisküvili Prenses Tatlısı
    benim tatlımmı bu şimdi :D:D:D

ellerine sağlık canım eminim enfes bir tadı vardır birde tadabilseydik tam olacaktı ama :D:D

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bisküvili Prenses Tatlısı

evet bunu biliyor ve genelde yapıyorum ama ben kakaolu pudnkle ypıyorum en üstede krem şanti ve meyva koyuyorum
    emeğine sağlık canım bide bunun tadına bakmak lazım:)

Bisküvili Prenses Tatlısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  2. bisküvili muhallebi pastası

bisküvili muhallebi pastası

muhallebi ceşitleri bisküvili muhallebi muhallebili bisküvili pasta biskuvili tarifi Malzemeler: - 1 litre süt - 1 su bardağı şeker - 3 silme fincan un - 1/3 becel - 1 paket petibör bisküvi - 1 paket vanilya Yapılışı: Yağ eritilir ve un eklenerek pembeleşinceye kadar karıştırılır. Daha sonra ocaktan alınarak ılıması sağlanır. Ilıyınca süt ve şeker de eklenerek pişirilmeye devam edilir....
  3. Kupta prenses tatlısı

Kupta prenses tatlısı

kupta tatlı tarifleri kupta sütlü tatlılar muhallebi kuplu tatlılar kuplarda sütlü Kızlar çok beğeneceğiniz bir tatlı tarifi:) 1 su bardağı toz şeker 2 çay bardağı un 4 su bardağı süt 1 çorba kaşığı margarin 1 paket vanilya sosu için 4 çorba kaşığı kakao 4 çorba kaşığı pudra şekeri 4 çorba kaşığı margarin 1 adet yumurta yarım su bardağı hindistan cevizi Tencerede unu ve toz şekeri...
  4. Prenses Tatlısı

Prenses Tatlısı

MALZEMELER Alt için: 5 su bardağı süt 1 su bardağı şeker 1 su bardağı un 1 paket margarin 1 paket kakaolu bisküvi Üst için: 1 su bardağı süt 1 su bardağı su 1 su bardağı şeker 3 yemek kaşığı un 1 yumurta sarısı HAZIRLANIŞI Un, şeker, süt, margarin bir tencereye koyulur ve kaynayıp puding kıvamına gelinceye kadar karıştırılır. Daha sonra ocaktan alınır ve...
  5. Bisküvili Kolay Pasta tarifi

Bisküvili Kolay Pasta tarifi

resimli Bisküvili Kolay Pasta tarifi Bisküvili Kolay Pasta yapılışı 7'den 70'e herkes pasta sever, pasta yapmak zaman alsa ve biraz zor olsada biz size bu zamanı ve zorluğu daha aza indirecek muhteşem bir tarif vereceğiz Melek'ler:) Bisküvili Kolay Pasta tarifi ile sizde evinizde bu lezzetle ziyafet çekebilirsiniz Melek'ler:) Malzemeler 2 Paket pötübör bisküvi 2 Çorba kaşığı kakao...

Sayfayı Paylaş