gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bit yumurtası

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

bit yumurtası resmi Rüyada görülen bit yumurtasi, fesat çikaran bir kavme. Bir kimse rüyada bit yumurtalarini görse ve onlari temizleyemese, birtakim müfsid adamlarin hanimlarinin arkasina düseceklerine ve bunlara mani olamayacagina delalet eder.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

19
    Lütfen bit için yardım edin aslı

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Aslı "bit için yardım edin" demişsiniz zira devamını getirmemişsiniz :)

Kısa yardım cümlenizden anladığım kadarı ile bitlerden yana şikayetçisiniz, size bu konuda ki tek tavsiyemiz, en yakın eczaneden bir bit şampuanı alıp reçete talimatlarına uygun bir şekilde kullanmanızdır:)

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

4. shihhuial

shihhuial Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Aslı "bit için yardım edin" demişsiniz zira devamını getirmemişsiniz [​IMG]

Bit yumurtası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitti

Bitti

ne yaptım biliyormusun? daha çok şarkı söyledim. sigaraya yeniden başladım, alışveriş yaptım gereksiz. ne yaptım biliyormusun? bol bol seyahat ettim, hatta yalnızlık çektim, pişman oldum kimseye söylemedim. yani sustum genelde, bazende gülümsedim nazikçe dinlemediğim belli olmasın diye. BİTTİ!buraya kadarmış dedim, unuttum bile dedim, avuttum kendimi sözde. ama yinede akıyor...
  2. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  4. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş