gebe
  1. kedcik

kedcik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bitane oğlu olupta ikinci çocuğu kız olsun isteyen anneler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında kedcik tarafından paylaşıldı.

hadi buyrun :fati::fati::fati:

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Iki oglum var hatta ucuncu icin plan bile yaptim nedense icten ice onuda erkek hayal ederken yakaladim kendimi:)))

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ;)Güünaydın benim ilk bebeğim ve Allah kısmet ederse bir kız cocuguna hamileyim... ;) umarım dualrınız kabul olur ve erkek bebeğinizden sonra rabbbim bi rkız evlat nasip eder..

4. kedcik

kedcik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :Dancing_angry:kızlar benimde 1tane oğlum vaar herşeyin hayırlısı ama gönlüm 2.yi kız istiyor

bitane oğlu olupta ikinci çocuğu kız olsun isteyen anneler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babasının Oğlu, Annesinin Kızı

Babasının Oğlu, Annesinin Kızı

anne ve kızı bağlar zaman En uyumlu ailelerde bile zaman zaman sorunlar yasanir. Özellikle çocuklar ilk gençlik çagina girdiklerinde, aile içinde isler karisir. Dondur yumurtani, kucakla yavrunu Annelik, kadinlarin beyinlerini degistiriyor Ebeveyn olmak zevk vermeli Anne-Baba Okulu basladi Asiri endiseli ebeveynlere Uzun yasam geni babadan Baba-çocuk iliskisi Lohusa...
  2. ikinci çocuk isteyenkler buraya

ikinci çocuk isteyenkler buraya

ikinci çocuk için uygun zaman dogum kontrol hapini birakinca yasmini bıraktıktan sonra kızlar merhaba ikinci çocuk için çalışmalara başlayan varmı çalışmalara başladınızmı şahsen ben 2 aydır başlamış durumdayım ama olmadı bir tane kızım var 2 yaşında umarım fazla ara açılmadan ikinciside gelir ikinci çocuk isteyen herkesi buraya bekliyorum beraber paylaşalım nedersiniz?:):):):):):):):):):):):)
  3. Kız Çocuk İsteyen Annler Dikkat!!

Kız Çocuk İsteyen Annler Dikkat!!

hamilelik, hamilelikte beslenme, kız çocuğu doğurmak, kız çocuğu isteyen anneler, kız çocuğumu istiyorsunuz henüz bebek düşünmüyoruz ama ben bir kızım olsun çok istiyorummmmmmmm:hede::hede:tabiiki sağlıklı olması en önemlisi ama yinede insanın gönlünde bişiler yatıyo benimde kız bebek isteğim var inşallah rabbim nasip eder banada :D:D Hollanda’daki Maastricht Üniversitesi’nde...
  4. Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

ırmak ünal, cihan ünalın kızı, ırmak ünalın bebeği Sevgili melekler, ünlü tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Cihan Ünal'ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Irmak Ünal ikinci kez anne oldu. Bir erkek bebek dünyaya getiren Irmak Ünal'ın Emre Karabacak ile olan bu evliliğinden Kayla isminde bir de kızları bulunuyor. Irmak Ünal güzel haberi Twitter sayfasına yazdığı "Vadi Karabacak, oğlum bugün...
  5. ANNE GÜZELLEŞİRSE OĞLU  ÇİRKİNLEŞİRSE KIZI OLUR DOĞRUMU?

ANNE GÜZELLEŞİRSE OĞLU ÇİRKİNLEŞİRSE KIZI OLUR DOĞRUMU?

gebelikte anne güzelleşince oğlumu olur,gebelikte anne çirkinleşirse kızmı olur,hamileyim kızımmı olucak oğlummu,hamilelikte saç boyanırmı,hamilelikte yanlış bilinen doğrular hakkında bilgiler 1.Yanlış: Hamilelikte manikür-pedikür yapılmaz, saç boyanmaz Sanılanın aksine steril ve hijyenik ortamda yapıldığında manikür-pedikür yaptırmanın bir sakıncası yok. Tırnağa oje sürmekle de bebeğe...

Sayfayı Paylaş