gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Bitanemmm <3

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Bitanem benimmm seni öyle çok seviyorum ki... Benim için yaptıklarını asla unutamam. Benim için o kadar çok şey yaptın ki... Benim için aileni çok sevdiğin memleketini bırakıp bana geldin... Sadece bana... ​
    1 ay kaldı 20 Hazirana 1 ay kaldı bitanemm. 2 yıl olucak dile kolay 2 yıl... Çok güzel şeyler yaşadık bu süreçte hem güldük hem ağladık, hem sevindik hem üzüldük, bazen yıprandık, kırdık kırıldık, çok zor günler geçirdik, günlerce göremedik birbirimizi, duyamadık sesimizi ama hiç bi zaman pes etmedik etmiycez... ​

Yeri geldi ana oldun yeri geldi baba oldun bana, ailem oldun, sevdiğim oldun. Sen benim herşeyim oldun... Hiçbi zaman desteğini esirgemedin benden hep yanımda oldun. Yanında oldum...​

{Bu arada bi şey daha var :) Siteye üye olduğumu biliyodun ama istememiştin girmemi. İstemedin ama ben girdim sana yalan söyledim girmiyorum diye yapıcak bişeyim yoktu evde sıkıntıdan patlıyodum napiyim :) Ama zamanı gelince öğreniceksin ve eminim kızmiycaksın bana burdaki ortamın nasıl olduğunu öğrenince :kiss:}​

Benim için her şeyin önünde geliyosun bunu hiç bir zaman unutma bitanem​

SENİ ÇOOOOOOK SEVİYORUM :kiss:

Bebekin <3​

EnCey ve suCre bunu beğendi.
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    canım benimm sevgini nede güzel haykırmışsın. Rabbim sizi birbirinizden ayırmasın ..
    Sevginiz daim olsun...

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Allah'ım aşkınızı nazarlardan korusun nice yıllar beraber geçirin..... evet bencede buranın nasıl bı yer olduğunu bilse asla kızmaz.. malum sadece bizbizeyiz.. :)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok teşekkür ederim kızlar...:)
    Rabbim kimseyi ayırmasın... Evevt bilse kızmaz da bilmiyo işte :D:D

EnCey bunu beğendi.
  5. cücük

cücük Forum Okuru

Rabbim sevenleri tez zamanda kavustursun, aralarindaki muhabetti sevgiyi ve saygiyi artirsin. Amin

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

refraaa nerelerdesin sen??? nasilsin bakalim tatlim.. masallah masallah nice 2 seneler geceririsiniz insallah canim...

RefRa bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Sağol ablacım calışıyorum onun için gündüzleri giremiyorum ancek fırsat bulabilirsem akşamları girebiliyorum. Sen nasıl ablam

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

hmm canim benim seni göremeyince merak ettim :D:D hmmm iyimis sevindim ne is yapiyon canim?? nasil gidiyo bakalim hersey yolundami??

Bitanemmm <3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  2. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  3. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....

Sayfayı Paylaş