gebe
  1. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

BiteN AşK Resimşlerİ

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Heaven tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: BiteN AşK Resimşlerİ
    tşk. cmn çok güsel bayıldım...

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık

4. melike_2803

melike_2803 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güselmiş teşekkürler

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

BiteN AşK Resimşlerİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biten aşk......

biten aşk......

Aşkı ben mi tanımlayacağım şimdi ve bu bitmez soruların cevaplarını… Aşk bana göre bir tutku, bir macera ve hayal ürünüydü sadece o kadar… Biri çıkmıştı karşıma yalnızlığın en ağır idamlarında… Sevmeli miydim ve sevgili olmalı mıydım bir türlü karar veremiyordum… Ama onun o manalı gözleri ve içten gülümsemesi içimi ısıtıyordu… Belki de tutunacak dalımı da bulmuştum, yalnızlığın en ağır...
  2. Biten aşk  mesajlar

Biten aşk mesajlar

biten aşk sözleri biten aşk mesajları aşklar için sözler bitmiş mesajları bitmiş sözleri Gittin.Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa. Tutkum senin olmakti, tutkum teninde erimek, tutkum hayati seninle, sadece seninle paylasmakti. Anlatamadim. Oysa daha doyamadim sana.. Kokunu yeterince cekemedim icime.. Yapacagimiz cok sey vardi... Neler planlamistik .. Simdi ne yapacagim ben .....
  3. Biten aşkın ardından ağlamayın

Biten aşkın ardından ağlamayın

biten aşk nickleri biten aşkın ardından aşkların ardından başlamadan aşk sözleri aşkın sözler Biten aşkların ardından ağlamak yerine gelecekteki mutlu günlerin temellerini atmaya çalışın.. Uzun süren bir ilişkinin ya da evliliğin ardından yalnız kaldınız ve kendinizi yeni bir ilişki için fazlasıyla yorgun hissediyorsunuz. Haklısınız; yeni birini bulmak, tanımak çaba gerektirecek ama bu...
  4. _LiSeLi kıZz_(((ibretlik bi aşk hikayesi)))

_LiSeLi kıZz_(((ibretlik bi aşk hikayesi)))

Yavaş yavaş tırmanıyordu merdivenleri birazdan dönüp sınıfa girecekti,anlamsız birgün daha başlayacaktı... Kapıda bir süre seyretti liseli kız,sınıf aynı sınıf sıra aynı sıraydı. Değişen tek şey liseli kızın umutlarıydı.... Birkaç gün canlandı gözünün önünde,her zamanki gibi camdan dışarıya bakıyordu,okul kapısında sevdiğinin gelmesini bekliyordu.. Son derse girdiklerinde yerinde...
  5. Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Çevremdekiler mi sorunlu yoksa bende mi bi problem var çözemedim gitti.Dün b*ktu bu gün koktu kelimesine yakışan ne çok insan barındırıyorum beynimde yahu.Atıverdim kardeşim hepsini bana huzursuzluk verecek beni mutsuz edecekse akraba dost neme gerek allesen...Gidiniz dünyamdan sayın asalaklar gidiniz...Beni gereksiz varlığınızla meşgul etmeyiniz...

Sayfayı Paylaş