gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hiç duydunuz mu Biti Kanlanmak Deyimini ben geçenlerde duydum ve bunun anlamını çözemedim sizce Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı ne olabilir biliyorsanız yazın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Biti kanlanmak, para ve varlık yönünden güçlenmek demektir.

Maddi durumu yavaş yavaş düzeliyor, onun da biti kanlandı

Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı merak ettim doğrusu ve sizden bu konuda bilgi istiyorum :)
  2. Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam kızlar size yine bir deyimin anlamını sormak istiyorum bu deyimi bende ara ara kullanırım ama oğlum merak etti sordu inanın o an anladığım ki bende tam olarak anlamını bilmiyorum ve ona açıklayamadım tabi :) Acaba aranızda Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?
  3. Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana yazar mısınız?
  4. Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

selam kızlar ben bir deyimin açıklamasını çok merak ediyorum acaba Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana acil tarafından yazar mısınız?
  5. Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını

Sayfayı Paylaş