gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bitirim ikili 3

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yönetmen: Brett Ratner
    Oyuncular: Chris Tucker, Jackie Chan, Hiroyuki Sanada, Yuki Kudoh, Max von Sydow

Senaryo: Jeff Nathanson
    Görüntü Yönetmeni: J. Michael Muro
    Müzik: Lalo Schifrin
    Kurgu: Mark Helfrich, Billy Weber, Don Zimmerman
    Tür: Aksiyon - Komedi
    Süre: 90 dk.
    Yapım: 2007 - ABD

Gösterim tarihi: 5 Ekim 2007

Editörün Notu: Bitirim İkili’nin en sıkı macerasına hazır olun.

Konu: Los Angeles’ın kilometrelerce uzağında, Paris’in kalbinde bir sır yatıyor. Sırrı öğrenen Büyükelçi Han ise bunu açığa çıkarmak üzere. Dünyaca ünlü organize terör örgütü Triad’ın bilgilerine ulaşan Han, örgütün zirvesi Shy Shen’in gerçek kimliğini Dünya Suç Mahkemesine’ne açıklamasına kısa bir süre kala bir suikast kurşunuyla susturuluyor.

Triad sırlarının ortaya çıkmasını engellemek için her şeyi yapabilir ve onları durdurmanın sadece bir yolu var…

Los Angeles Polis Departmanından Dedektif Carter ve Çinli meslektaşı Müfettiş Lee geri döndü…Ama bu sefer ikisinin de bilmedikleribir yerde, Paris’teler. Bitirim İkili 3’te görevleri, büyük çaplı bir suç örgütünü durdurmak ve eski dost Büyükelçi Han’ın kızı Soo Yung’u kurtarmak.

Şehri, konuşulan dili ve neyi nerede arayacaklarını bilmiyorlar. Fakat zaman geçtikçe Paris’in banliyölerinden Eiffel Kulesi’nin görkemli ışıltılarına uzanan mekânda Triad’la büyük bir mücadeleye girişecekler.

Bitirim ikili 3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyuşturucu, kariyerini bitirdi

Uyuşturucu, kariyerini bitirdi

Uyuşturucu kuryeliği yaptığı iddiasıyla göz altına alınan 28 yaşındaki model Jodie Kidd, anlaşmalı olduğu bütün büyük firmaların reklam kampanyalarını teker teker kaybediyor. İngiliz mağazaları Marks&Spencer, Jodie ile imzaladıkları 250 bin sterlinlik reklam sözleşmesini iptal etti. Jodie Fashion For Relief moda şovundan da çıkarıldı.
  2. Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi

Bebeto Tarkan’ı ‘komple’ bitirdi

Komple’ adlı şarkısıyla yıllar sonra müzik piyasasına dönen ‘Bebeto’ lakaplı Burak Kut, Tarkan’a çattı: O benim idolüm olamaz. Gün gelir onun da ayağı takılır ve unutulabilir BİR zamanların ‘Bebeto’ lakaplı sanatçısı Burak Kut yaşadığı kötü yılları ‘Komple’ adlı albümüyle geride bıraktı. ‘Benimle Oynama’ adlı şarkısının çok sevildiği dönemde Tarkan’a rakip olarak gösterilen Kut şimdilerde...
  3. Nazan Öncel - 7'in Bitirdin(Yedin Bitirdin)

Nazan Öncel - 7'in Bitirdin(Yedin Bitirdin)

acı hatıraların odasını terk etti ötekine geçti göz yaşlarım orda kaldı ne evlere sığıyorum ne sokaklara karşıdan karşıya geçerken havalara bakıyorum üstüne yürüyorum arabaların daha ne söyliyeyim bilmiyorum ki bu dudaklar artık seni öpmeyecek bu kalp senin için çarpmayacak senin için yaşamayacak,ölmeyecek senle aynı ağaca adını yazmayacak sende gittin ya... içim boş odalar boş boşlukta...
  4. Harvard"ı birincilikle bitirdi...

Harvard"ı birincilikle bitirdi...

Harvard'ı birincilikle bitirdi6/7/2008 Karakter Boyutu: Harvard Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni birincilikle bitiren Can Yeğinsü, mezuniyet töreninde 8 bin kişi önünde konuşma yaptı.Harvard Üniversitesi’nin bu yılki mezuniyet töreni, bir Türk genci için çok büyük bir onura sahne oldu. Harvard Hukuk Fakültesi’ni birincilikle bitiren Can Yeğinsü, mezuniyet töreninde 8 bin kişi önünde konuşma...
  5. İkili Avatarlar

İkili Avatarlar

ikili avatarlar Neden bilmiyorum ama ben kullanmasam da bu tür avatarları çok seviyorum.Fotoğrafçılığa olan aşkımı körüklüyorlar. :) Bakalım siz de beğenecek misiniz meleklerim..

Sayfayı Paylaş