gebe
  1. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bitişin başlangıcı ACI SON

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seda_emir tarafından paylaşıldı.

daha Hayatinin En Basinda 21 YaŞinda Piril ;piril Bİ Ünİversİte ÖĞrencİsİ Bİr Delİkanli İÇİ Sicacik ;gÖzlerİnİn İÇİ GÜlen ;karamsarlik Kalp Kirmak Nedİr Bİlmeyen Ve Sevİlen ;herkese ;herseye Saygi Duyan Bİr GenÇ Okuyan ;eglenen Hayatini YaŞayan Ama Dozunda YaŞayan Bİr GenÇ Şİmdİ Sİze Soruyorum Sİz Bu İnsana ÖlÜmÜ Hemde KÖtÜ Çok KÖtÜ Bİ ÖlÜmÜ YakiŞtirirmisiniz .daha 10 Saat Önce GÖrmÜŞtÜm Kapiya Gelİp Ablacim ÖzgÜr Abİnİn Esyalari Getİrdİm Deyİp GİtmİŞtİ 10 Saat ÖlÜm Haberİnİ Almadan 10 Saat Önce Karsimdaydi O Adi Adimi Adi Yunustu O Çocugun Sabaha Esİmle Beraber ÖlÜm Haberİnİ Aldik .motorla Gİderken Kaza YapmiŞ Yol Tabelasina VurmuŞ YÜzÜ Param ParÇa OlmuŞ DÜŞÜnÜn O Çocugun GÜlen GÖzlerİ Yok OlmuŞ Surati Param ParcaymiŞ Cesetİ Teshİs Ederken Arkadaslari Ayakkabisi Ve SaÇindan TanimiŞlar Burasi KÜÇÜk Yer Ondan Herkes Bİrbİrİnİ Tanir .aİlesİne Haber VerİlmİŞ Ve BugÜn Aİlesİ Gelİp Cenazesİnİ Memleketlerİne GÖtÜrmeye Geldİler Şİmdİ Anneler Sorarim Sİze O Ana Nsl Dayansin Buna Bu Felaketİn Tek Sebebİ İkİ Tekerleklİ Katİldİr Evlatlarinizi Koruyun Nolur Baskalari Yunus Gİbİ Olmasin Senİ Unutmiycaz Yunus GÖkÇeada Senİ Unutmiycak

2. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bitişin başlangıcı ACI SON
    ölen birininölmemesini istemek ona kötülük istemektir.zira onun istihkakı yeryüzünde bitmiştir. der bir büyüğümüz bende öyle düşünüyorum ama iki tekerlekli katili suçlayabiliriz çünkü o suçludur allah anne babasına sabır versin

3. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bi anne olarak bunuyaşamak çok kötü başınız sağolsun bu gidişe bi dur demek gerekir diye düşünüyorum bu tür katiller gittikçe artıyo:(

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok üzücü gerçekten insan ne diyeceğini bile bilmiyor hepinizin başı sağolsun ailesininde bu büyük acısına büyük sabırlar diliyorum Allah hepimizin yavrusunu korusun

5. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banu çok tesekkür edrim bu gidişe gercekten dur denmeli ama biz herseyi çok çabuk unutan bir milletiz maalesef çok tesekkür ederim duyarlılıgın için

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ne büyük bir acıdır yarabbim..Allah hiçbirimize evlat acısı göstermesin.Rabbim bol sabırlar versin ailesine..Mekanı cennet olsun inşallah..

7. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mislinay sanada çokm tesekkürler acımızı paylastıgın için amin allah herkesin yavrusunu böle katillerden ve kötülüklerden korusun

8. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok tesekkürler karadeniz amin gercekten çok büyük bir acı allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın hepiniz çok sagolun

9. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim öncelikle basiniz sagolsun herkese sabir dilyiorum
    bir anne olarak konusmam gerekirse cok zor yasamadim ve aslada yasamak istemem yavrumun yerine rabbim benim canimi alsin derim,o ana cok kötüdur simdi sen dogur buyut ve hic yere ölmesi cok zor bir aci
    umarim bu herkese drs olurda herkes bundan sonra daha dikkatli olur

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ailesine sevenlerine sabirlar versin allah cok kotu bi son....allah hepimizi bu insan gorunumlu yaratiklardan korusun.......

11. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok tesekkür ederim nisan insallah bu dileklerin gercek olur kimse böle bir acı yasamaz ama yazıdada yazdıgım gibi gökçeada ve bizler yunusu unutmayalım

12. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Allah ailesine sabır dayanma gücü versin çok üzücü bir durum mekanı cennet olsun

13. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH RAHMET EYLESİN.üzücü bir durum

bitişin başlangıcı ACI SON konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı Son .........

Acı Son .........

Bak ! yine aynı senaryo.. Sahne, roller hep aynı. Işıklar, oyuncular ; [zaman ve mekan ] Hiç değişmiyor… Başlangıç Bir [Sonbahar ] günü … Esas Konu ‘ ayrılık ‘ [ hüzün ] Vs.. vs.. . . . . . . . . ‘ SoN’ [ acı ] HERSEY BITER....
  2. Kasko sigortası poliçesinin başlangıç ve bitiş süreleri

Kasko sigortası poliçesinin başlangıç ve bitiş süreleri

Kasko sigortası poliçesinin başlangıç ve bitiş süreleri hakkında bilgi içeren bir konu açarsanız çok sevinirim.
  3. 2012 Aşure Ayı Başlangıç Ve Bitiş Tarihi

2012 Aşure Ayı Başlangıç Ve Bitiş Tarihi

2012 Aşure Ayı Başlangıç Ve Bitiş Tarihi ne zaman? Arkadaşlar 2012 Aşure Ayı Başlangıç Ve Bitiş Tarihini unuttum ben:S

Sayfayı Paylaş